Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Börü 2039 1. Sezon 7. Bölüm Full İzle

Börü 2039 1. Sezon 7. Bölüm Full İzle. Börü 2039 blutv’de sizlerle olmaya devam ediyor. Börü 2039 7. bölümünü tek parça halinde reklamsız izleyebilirsiniz.

Börü 2039 1. sezon bölümlerini dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman keyifle izleyebilirsiniz. Monoton hayattan sıkılıp yerli dizi izlemek isteyenlerin tercihi olan ve blutv ekranlarında sizlerle buluşan dizi Börü 2039’un yeni bölümlerini HD kalitede vip olarak izleyebilirsiniz.

Börü 2039 1. Sezon 7. Bölüm İzle

Beyin-bilgisayar arayüzlerinin, füzyon enerjisinin ve atomik kuantum bilgisayarların sivil dünyayı etkileyeceği 2039 yılında ABD ile Çin arasındaki gerilim tırmanıyor. Türkiye, kendi askeri teknolojisiyle, gizemli teknokrat Kemal Boratav’ın da yardımıyla düşman bir devlet düzeyine ulaşmış ve kaotik dünya düzeninde kendi merkezli tarafsız bir bölgesel güç haline gelmiştir. Yeni bölümü merak edenler blutv’den kesintisiz izleyebilir.

 

BÖRÜ 2039 İZLE

Büyük teknoloji markalarının ve Savunma Bakanlığı’nın desteğiyle rekor sürede tamamlanan Ötüken projesi sayesinde dünyanın iki süper bilgisayarından biri olan ve yeraltı evreninin İstanbul’daki merkezinde yer alan Beta + yapay zeka KAM, Ülkenin Karşılaştığı Olası Tehditlerin Hesaplandığı “İyileştirici müdahale” grubu BÖRÜ sayesinde, ülke uzun yıllardır terörden kurtuldu.

2039 senesi beyin-makine arayüzlerinin, füzyon enerjisinin ve proto-kuantum bilgisayarların sivil dünyaya etkilerinin hissedildiği, Amerika Birleşik devletleri ve Çin arasındaki gerilimin gitgide tırmandığı bir yıl.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler