Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Can Yoldaşım 224. Bölüm Full İzle (11 Mart 2022) Hint Dizisi

Can Yoldaşım 224. bölüm full izle Kanal 7 ekranlarında sizlerle oluyor. Can Yoldaşım 224. bölüm full izlemek isteyenler araştırmaya başladı. 10 Mart 2022

Can Yoldaşım hint dizisi kanal 7 ekranlarında seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Can Yoldaşım izleyicileri yeni bölümlerde neler olduğunu merak etmeye başladı. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler Can Yoldaşım son bölümünü izlemek istiyor.

224. Bölümde Neler Olacak?

Sandiya, Suraj’ın satın aldığı arsaya el koyan bir çetenin olduğunu öğrenir. Onları göndermek için araziye giden Sandiya çete liderine arsayı boşaltmasını söyler. Fakat Çandar Sandiya’nın emrine uymaz. Mahkemeden karar çıkartan Sandiya bu emri Çantadar’a gösterir ve onu tutuklatır. Sandiya’dan intikam almayı kafasına koyan Çandar, onun ailesiyle ilgili araştırma yapar. Mumbai’den dönen Çavi’nin izini bulan Çandar, ilk olarak onu kullanır ve Rati ailesinin evine girer. Sandiya Çandar’ı karşısında görünce ne yapacak?

Can Yoldaşım 223. Bölüm kalan 7 ekranlarında sizlerle buluştu. Can Yoldaşım 223. Bölümde neler yaşandığını merak edenler özet bölümlerini ve tekrarını araştırıyor.

Can Yoldaşım 224. Bölüm Fragmanı İzle

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.