Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 23. Bölüm Full İzle 16 Mart 2022

Canım Annem 23. Bölüm Full İzle. Oyuncu kadrosuyla ve konusuyla izleyenleri ekran başına kilitleyen günlük dizi Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi 14:45 de sizlerle oluyor. Günlük yayınlanan dizinin başrollerin de Selin Sezgin, Erol Gedik, ve Gece Demirel gibi isimler yer alıyor. Bugün yayınlanacak olan 23. bölüm izleyenler tarafından heyecanla bekleniyor.

Canım Annem Dizisi

Stellar Yapım ve Saran Studios imzalı Canım Annem dizisi yeni bölümüyle TV8 ekranlarında sizlerle olacak. Hafta içi her gün TV8’de yayınlanacak olan günlük dizinin yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli ile Ece Tahtalıoğlu oturuyor. İkiz kardeşlerin hikâyesini anlatan dizide Erol Gedik, Selin Sezgin, Özlem Savaş, Faruk Pakiş, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Kayra Zabçı, Emin Önal, Funda Eskioğlu, Jülide Güven, Yavuz Pekdiker, Belma Mamati, Nihan Tüfekçioğlu, Metin Yıldırım, Cansın Mısırlı ve Gece Işık Demiral gibi oyuncular yer alıyor.

Canım Annem 23. Bölüm İzle

TV8 ekranlarının günlük dizisi Canım Annem bugün yeni bölümüyle izleyicileri ile buluşacak. Bu bölümde bizleri neler bekliyor Rüstem iyiden iyiye sardı Oyaya, etme bulma dünyası Zümrüt Nazlı için zerre vicdan yapmazken Oya için endişelenmeye başladı. Bakalım Zümrüt Oyayı kurtarmak için Rüstem belasından Nazlıya ne tür şeytanlıklar yaparak Nazlıdan faydalanacak. Meleğin planı bu defa da elinde patladı, Murat Nazlı ile iş yapmak zorunda olduğunu kabul ederek Nazlıyı yeniden eve getirdi ve Melek ile Asude hanımın damarına bastı. Melek Asude hanımı kullanarak Hatice’ye zor anlar yaşatmaya devam ederse yakında Adil de Hatice’yi boşar ve Hatice de o evden uzaklaştırılacak olursa da Nazlının işi daha da zorlaşır. En çok merak edilen şey ise Murat Nazlıya ne zaman inanmaya başlayacak ve Murat Nazlı aşkı ne zaman başlayacak.

Benzer İçerik: Ambulance 2022 Watch Full Movie

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.