Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 27. Bölüm Full İzle 22 Mart 2022

Canım Annem 27. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla izleyiciler tarafından oldukça beğenilen günlük dizi Canım Annem de bugün yayınlanacak yeni bölümüyle izleyiciler ile buluşacak. 14:45 de başlayan dizinin yeni bölümünün fragmanı yayınlanmasıyla birlikte neler olacağı izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı.

Canım Annem 27. Bölüm İzle

TV8 ekranlarında bugün yayınlanacak olan 27. Bölüm de neler olacağını merak eden izleyiciler için kısa bir özet hazırladık bu yazımızda. Yeni bölüm de bizi neler bekliyor Murat kamera görüntülerinden Nazlının yalan söylemediğini ve Annesinin yalan söylediğini anladı buda Murat’ın Nazlıya karşı yumuşamasına sebep olacaktır.

Murat ölen karısı Cemreyi ne kadar çok sevdiğini bu bölüm de Nazlıya anlatır. Her kış kar yağdığın da dışarı çıkıp kardan adam yaptığını ve her sıcak günde deniz kenarında ayaklarını suya daldırdığını anlatan Murat’ın gözleri dolar. Cemrenin acısı öyle derinden yaşayacak ki avucunda sıktı zarf açacağının elini kestiğinin bile farkında olmaz ve acısını hissetmez.

Murat’ın elinin kanadığını gören Nazlı elini sarar ve pansuman yapar bu arada Muratla göz göze gelen Nazlı bana baktıkça Cemreyi hatırlıyorsun o geliyor demi aklınıza diyecek. Murat karşısın da Cemre varmış gibi Nazlıya seni seviyorum diyecek ve hayalini kuracaktır. Murat’a takıntılı derece de aşık olan Melek ise bu yakınlaşmadan rahatsız olacak ve Nazlıyı evden uzaklaştırmak için yeni plan yapmaya başlayacaktır.

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisin de oyuncular ve karakterleri izleyiciler tarafından merak ediliyor. Hafta içi sevilerek izlenen dizinin başrollerinde Erol Gedik ve Dilara Büyükbayraktar gibi isiler yer alırken dizi de;

  • Selin Sezgin – Cemre
  • Gece Işık Demirel – Zeynep
  • Belma Mamati – Sümbül
  • Funda Eskioğlu – Hatice
  • Metin Yıldırım – Adil
  • Emin Önal – Rüstem
  • Faruk Pakiş – Kerem
  • Serdar Yıldırım – Furkan
  • Cansın Mısırlı – Sinem
  • Özlem Savaş – Asude

gibi oyuncularda bulunuyor.

Canım Annem 27. Bölüm Fragmanı İzle

Zeynep, annesi Cemre’ye çok düşkün bir çocuktur. Bir gün Cemre kaza geçirir ve ölür. Kalbi bu üzüntüyü kaldıramayabilir diye Zeynep’e annesinin öldüğünü söyleyemezler. Öte yandan Cemre ölürken büyük bir iftiraya uğramıştır ve bu iftiralara inanan kocası Murat, çok sevdiği Cemre’yi artık nefretle anmaktadır. Murat’ın annesi oğlunu, hep evlenmesini arzuladığı Melek ile evlendirmek için şimdi tam vakti olduğunu düşünür. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gece babasının Melek ile evlendirilmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısına annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikiz kardeşler olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir. Belki de kader Nazlı’yı bu hakikati öğensin diye oraya göndermiştir.

Benzer İçerik: Canım Annem 26. Bölüm Full İzle 21 Mart 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler