Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 28. Bölüm Full İzle

Canım Annem 28. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarının günlük dizisi Canım Annem 28. Bölümü bugün 14:45 de başlıyor. Her bölümü ile izleyicileri ekran başından ayırmayan dizinin 28. bölümü de zamanını evde geçiren insanlarımız için heyecanla beklenmeye başlandı. Canım Annem dizisini takip eden yeni bölümü kaçıran izleyiciler 28. bölümü araştırmaya başladı.

Canım Annem 28. Bölüm İzle

Hafta içi günlük dizilerinden en çok izlenen ve takip edilen Canım Annem 28. bölüm de neler yaşanacak izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dizinin fragmanın yayınlanmasıyla birlikte çarşamba gününü heyecanla beklen dizi severler için dizinin yayınlanacak olan 29. bölümünü yorumladık bu yazımızda.

Bu bölüm de Zeynep ile Nazlının arasındaki bağ güçlenmeye devam ediyor. Zeynep Nazlının yanında oldukça mutlu ve kendini güvende hissediyor. Bu durum Murat’ın gözünden kaçmıyor Zeynep mutlu oldukça Murat da Nazlıya karşı davranışları ve tavrı değişmeye devam eder ona iyi davranacaktır. Asu de ve Melek Nazlıyı evden uzaklaştırmak için yaptıkları planlar bu bölümde de devam edecek.

Murat ile Nazlı ilişkisini kıskanan Asude ve Melek bu bölümde neler yapacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Yaptıkları oyunlar ne kadar büyük olursa olsun genel de ellerinde patlayan Asude ve Melek bu sefer Nazlıya nasıl bir kötülük yapacak göreceğiz.

Canım Annem Oyuncu Kadrosu

Canım Annem dizisindeki karakterlere hayat veren oyuncular kimler izleyiciler tarafından merak ediliyor ve sosyal medyada araştırıyordu. Özellikle kötü karakterleriyle insanların sinirinin bozan Melek ve Asude cadısını hangi ünlü oyuncu canlandırıyor merak ediliyordu.  Canım Annem dizisi oyuncuları ve karakterleriyle birlikte yazmızda paylaştık.

  • Selin Sezgin – Cemre
  • Gece Işık Demirel – Zeynep
  • Belma Mamati – Sümbül
  • Funda Eskioğlu – Hatice
  • Metin Yıldırım – Adil
  • Emin Önal – Rüstem
  • Faruk Pakiş – Kerem
  • Serdar Yıldırım – Furkan
  • Cansın Mısırlı – Sinem
  • Özlem Savaş – Asude

Canım Annem 28. Bölüm Fragmanı İzle

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle TV8 ekranlarında yayınlanan Canım Annem dizisinin 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı saatle itibaren izleyiciler tarafından araştırılan fragman sizlerle olacak. Canım Annem 28. Bölüm fragmanı İzle.

Benzer İçerik: Canım Annem 27. Bölüm Full İzle 22 Mart 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler