Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 30. Bölüm Full İzle (TV8)

Canım Annem 30. Bölüm Full İzle. Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem 30. bölüm sizlerle. Oyuncuları ve konusuyla izleyenleri ekran başına kilitleyen Canım Annem yeni bölümleriyle izleyiciler ile bugün tekrar buluşacak. Hafta içi sevilerek izlenen Canım Annem 30. Bölüm insanlar tarafından heyecanla bekleniyor. Canım Annem 30. Bölüm Tek Parça izle.

Canım Annem 30. Bölüm İzle

Canım Annem 30. Bölüm de neler yaşanacak izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu bölümde fragmanı izleyen izleyiciler neler olacağı hakkında bilgi sahibi olmak için araştırma yapmaya başladı. Bizde bu yazımızda Canım Annem 30. Bölüm hakkında yorumlarımızı izleyiciler ile paylaşacağız.

Canım Annem dizisinin 30. bölümün de Nazlıyı o evde istemeyen Melek Asudeye gaz vermeye devam ediyor. Meleğin dolduruşuna gelen Asude Nazlı ve Zeynep’in arasında oluşan güçlü bağı bozmak için onları birbirinden uzak tutmaya devam edecek. Asude ne yaparsa yapsın Nazlı ve Zeynep’in arasındaki bağı asla koparamayacak. Melek ise Nazlıyı zor durumda bırakmak için hem Zeynep hem de Murat’ın gözünden düşürmek için planlarına bu bölümde de devam edecek.

Melek Nazlı ve Zeynep’i birbirinden uzak tutmaya çalıştıkça onların birbirine da da çok yakınlaştığının farkında değil. Melek ve Asudenin oyunlarına gelmeyen Murat onlara karşı kararlı duruşunu bu bölümde gösterecek. Nazlının güzel kalbi sayesinde Murat ona yakınlaşmaya devam edecek sonun da ona karşı soğuk davranışlarını bırakacaktır.

Canım Annem Oyuncuları Kimler

TV8 ekranlarının en çok takip edilen dizisi Canım Annem de oynayan oyuncular kimler insanlar tarafından merak ediliyor. Dizi de en çok merak edilen oyunculardan birisi de Zeynep karakteri ile oynayan küçük oyuncu. Annesi Cemrenin ölümüyle sarsılan küçük Zeynep’in yaşadığı sorunlar ve ona sevgi gösterecek kimsenin olmaması onu çok üzüyor. Nazlı ile duygusal bir bağ kuran ve onu annesi gibi sevmeye başlayan Zeynep bir türlü onunla yan yana gelip vakit geçiremiyor. Dizi de oynayan oyuncuların karakterleri ve isimlerini aşağıda listeledik. Küçük oyuncu Zeynep karakterine hayat veren oyuncunu kim olduğunu listeden öğrenebilirsiniz.

  • Selin Sezgin – Cemre
  • Gece Işık Demirel – Zeynep
  • Belma Mamati – Sümbül
  • Funda Eskioğlu – Hatice
  • Metin Yıldırım – Adil
  • Emin Önal – Rüstem
  • Faruk Pakiş – Kerem
  • Serdar Yıldırım – Furkan
  • Cansın Mısırlı – Sinem
  • Özlem Savaş – Asude

Canım Annem 30.Bölüm Fragman İzle

Zeynep Masa duran dosyanın içinde annesinin resmi görür. Murat ise Nazlıya da da çok yakınlaşır. Bu yakınlaşmadan rahatsız olan Melek Nazlıyla Murat’ın yakınlaşmasını istemez. Onları birbirlerinden uzaklaştırmak için yine bir oyun planlar. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Canım Annem 30.Bölüm fragmanı sizlerle.

Benzer İçerik: Canım Annem 29. Bölüm Full İzle 24 Mart Perşembe

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler