Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 31. Bölüm Full İzle TV8

Canım Annem 31. Bölüm Full İzle. Günlük dizi Canım Annem yeni bölümüyle bugün TV8 de. Hafta içi yayınlanan Canım Annem dizisi oyuncuları ve konusu ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran dizlerden birisi. Canım Annem 31. Bölümü dizinin takipçileri tarafından heyecanla beklenmeye başlandı. Her bölümün de farklı sahnelerin ve oyunların yer aldığı dizi Canım Annem de 31. Bölüm de neler yaşandı. İşte detaylar..

Canım Annem 31. Bölüm İzle

TV8 ekranlarının sevilerek izlenen günlük dizi Canım Annem 31. Bölüm fragmanı yayınlanmasıyla birlikte diziyi takip eden insanlar bu bölümde neler olacağı hakkında sosyal medya da ve internet üzerinde araştırma yapmaya başladı. Asu de ve Meleğin bu bölüm de oyunları devam edecek ve Murat ve Nazlı arasındaki ilişkiyi kıskanan bu ikili nasıl bir oyunla karşımıza çıkacaklar yeni bölümde göreceğiz.

Canım Annem de bu bölümde Nazlı, Melek tarafından taciz edilemeye devam edecek. Nazlının o evde olmasına tahammül edemeyen Meleğin onu göndermekten başka bir işi yok. Her fırsatta onu aşağılamaya ve küçük düşürmeye devam edecek. Nazlı evde ne yapsa Asude ye yaranamıyor. Cemre konusun da bir şey merak etse veya yardımcı olmaya çalışsa Murat ona haddini aşma diyerek kızıyor ama Nazlının da başına bir iş gelse yardımı olmaktan da çekinmiyor Nazlı ise bu duruma çok şaşırıyor.

Yeni bölüm de yine Nazlının üzülme sahnelerini izleyeceğiz. Kazara kahve fincanını döken Nazlıya, Melek haddini aşarak öfkelenecektir. Murat araya girecek ve Meleği Nazlıya bulaşmama konusunda uyaracaktır. Zeynep Meleğe kızarak anneme bağırma diyerek cevap verecektir. Murat Nazlının kanayan parmağına pansuman yaparken Melek onları kıskanacak ve deliye dönecek.

Canım Annem Oyuncuları

TV8 ekranlarının en çok takip edilen dizisi Canım Annem de oynayan oyuncular kimler insanlar tarafından merak ediliyor. Dizi de en çok merak edilen oyunculardan birisi de Nazlı karakteri ile oynayan oyuncu. Cemrenin ikiz kardeşi olarak bilinen Nazlı ile Murat arasında duygusal bir bağ kurulacak mı izleyiciler tarafından en çok merak edilen konulardan birisi. Dizi de oynayan oyuncuların karakterleri ve isimlerini aşağıda listeledik. Nazlı karakterine hayat veren oyuncunu kim olduğunu listeden öğrenebilirsiniz.

  • Selin Sezgin – Cemre
  • Gece Işık Demirel – Zeynep
  • Belma Mamati – Sümbül
  • Funda Eskioğlu – Hatice
  • Metin Yıldırım – Adil
  • Emin Önal – Rüstem
  • Faruk Pakiş – Kerem
  • Serdar Yıldırım – Furkan
  • Cansın Mısırlı – Sinem
  • Özlem Savaş – Asude

Canım Annem 31.Bölüm Fragman İzle

Nazlı ile Murat adım adım aşka doğru ilerliyorlar. Bu yakınlaşmadan rahatsız olan Melek Nazlıyla Murat’ın yakınlaşmasını istemez. Onları birbirlerinden uzaklaştırmak için yine bir oyun planlar. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Canım Annem 31.Bölüm fragmanı sizlerle.

Benzer İçerik: Canım Annem 30. Bölüm Full İzle (TV8)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.