Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 33. Bölüm Full İzle TV8

TV8 kanalın da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 33. Bölüm Full İzle. Hafta içi her gün yeni bölümleriyle izleyiciler ile buluşan Canım Annem 33. Bölüm sizlerle olacak bugün. Her bölümüyle izleyenlerini ekran başına kilitleyen Canım Annem 33. Bölüm fragmanın yayınlanmasıyla birlikte dizi severler 14:45 saatinin gelmesini beklemeye başladı.

Canım Annem 33. Bölüm İzle

Canım Annem de bu hafta başından beri yayınlanan bölümleriyle takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Her bölümüyle izleyenler tarafından tam not alan günlük dizi Canım Annem 33. Bölüm bugün TV8 ekranlarında her zamanki saatinde sevenleri ile buluşacak. Bu bölüm de fragmanı izlediğimiz de neler yaşanacağı hakkında kendi yorumlarımızı yazıya döktük.

Canım Annem 33. Bölüm de Meleğin Nazlıyı gereğinden fazla kıskanmasını ve onu her fırsatta aşağılamasına tanık olacaksınız. Murat’ın aklını çeleceğini düşünerek onu yalnız bulduğu anda evden gitmesi için baskı yapan Melek bu bölüm de kaldığı yerden devam edecek. Asudeyle birlikte Nazlıyı köşeye sıkıştırmaya devam eden Melek bitmek bilmeyen hakaretlerine devam edecek.

Yapılan hakaretlere ve aşağılanmalara her zaman sessiz kalan Nazlı bu bölümde de tepki vermeyecek. İzleyenleri çılgına döndüren bu ikiliye Nazlı ne zaman baş kaldıracak ve kendini savunacak merak ediyoruz. Geçtiğimiz bölüm de Murat’ın gözüne girmek için Zeynep’i havuza düşürerek onu kurtarma planı bile nasıl bir karakter olduğunu gözler önüne sermişti. Zeynep’in mutlu olması için sadece sevgisinin veren Nazlı ise elinden gelen her şeyi yapmaya hazır.

Canım Annem Oyuncuları Kimler

TV8 ekranlarının sevilen günlük dizisi Canım Annem oyuncu kadrosu izleyenler tarafından merak ediliyor. Her bölümü de farklı konuların yer aldığı dizi de oynadığı karakterler ile insanlardan tam not alan dizinin oyuncu kadrosunu kimler oluşturuyor? Başrollerinde Erol Gedik ve Selin Sezginin oynadığı dizi de;

 • Dilara Büyükbayraktar – Melek
 • Özlem Savaş – Asude
 • Gece Işık Demirel – Zeynep
 • Belma Mamati – Sümbül
 • Funda Eskioğlu – Hatice
 • Metin Yıldırım – Adil
 • Emin Önal – Rüstem
 • Faruk Pakiş – Kerem
 • Serdar Yıldırım – Furkan
 • Cansın Mısırlı – Sinem gibi bir çok isim yer alıyor.
 • Canım Annem 33. Bölüm Fragmanı İzle

  Hafta içi sevilerek izlenen günlük dizi 33. Bölüm fragmanı yayınlandı. Sabırsızlıkla beklenen dizinin 33. Bölüm fragmanı sizlerle. Canım Annem 33. Bölümü TV8 ekranlarından canlı izleyebilirsiniz.

  Benzer İçerik: Canım Annem 32. Bölüm Full İzle

  Derecelendirmek için tıklayın!
  [Toplam: 2 Ortalama: 3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler