Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Duran 1. Sezon 3. Bölüm Full İzle

Duran 1. Sezon 3. Bölüm Full İzle. Duran 1. Sezon 3. Bölüm de neler yaşandı GAİN’in yeni yapımı Duran 3 gencin varoş bir mahallede hayallerinin peşinde koşmak için verdiği yaşam mücadelesini konu alıyor. Gençler tarafından merakla takip edilen dizi internet üzerinde en çok aranan yeni diziler arasın da kendine yer buldu. Duran 1. Sezon 3. Bölüm Full İzle, Duran 1. Sezon 3. Bölüm Tek Parça İzle, Duran 1. Sezon 3. Bölüm HD İzle, Duran 1. Sezon 3. Bölüm GAİN İzle.

Duran 3. Bölüm İzle (GAİN)

Daha fazla mesaj

Aslı çantasına, Duran hayaline kavuşabilecek mi? Üçlünün geri aldığı araba, herkese ayrı bir sürpriz getirir. Hayallere giden yolda sevdiklerine ihanet etmek normal midir? Usta oyuncu İlyas Salmanın da yer aldığı Duran dizisi ülkemiz de bulunan kenar mahalle de yaşayan gençlerin yaşadıkları sorunları sıkıntıları aslında izleyicilere bu dizi aracılığı ile aktarıyor diyebiliriz. Her bölümüyle sevenlerine yeni bir bakış açısı sunan Duran dizisin de 3. bölüm de neler yaşandığı 3 gencin bu sefer nelere bulaştığını göreceksiniz.

Duran 1. Sezon İzle

Gain’de yayınlanan Duran dizisi İstanbul’un varoş mahallerinden birinde yaşayan üç genç Duran, Celal ve Mustafa’nın tek isteği, bir yolunu bularak yaşadıkları yerden kurtulmaktır. Oyuncu kadrosunda Oktay Çubuk, Bahar Şahin, İlyas Salman, Batuhan Gelener, Erdem Şenocak, Burak Can Doğan, Lorin Merhart, Nil Keser, Cem Söküt gibi isimler yer alan drama dizisi olan Duran sizlerle. Biri ünlü bir dövüşçü, biri rap yıldızı, diğeri ise güçlü bir çete üyesi olma hayalinin peşindedir. Ancak bu üç gencin hayalleri mahalleye elinde çalıntı bir elmasla gelen yabancı yüzünden alt üst olur.

Benzer İçerik: Duran 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler