Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 17 Mart Puanları (Hayriye)

En Hamarat Benim 17 Mart Puanları verildi. Bugün yeni bölümüyle ekranlara gelen Kadir Ezildi’nin sunduğu En Hamarat Benim de yarışan Hayriye hanıma diğer yarışmacılar tarafından kaç puan verildi merak ediliyor. Bizde bu yazımızda Hayriye hanımı ve aldığı puanlara yer verdik. Bu haftanın ton ton teyzesi büyük finalde kazanmak için evdeki hamaratlığını izleyiciler ile paylaştı.

En Hamarat Benim Hayriye Kimdir?

En Hamarat Benim de bu haftanın 4. gün yarışmacısı ton ton ve sempatik tavırlarıyla izleyiciler tarafından sevilen Hayriye Güveni puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Şivesiyle aslında nereli olduğunu bir çok izleyici anlamıştır. Tatlı konuşmalarıyla insanın içini ısıtan Hayriye hanımın hayatını yine de araştırdık. Bulduğumuz bilgileri sizlerle payalaşacağız;

  • 64 Yaşında
  • Emekli
  • 41 Yıllık Evli
  • 2 Tane Çocuğu var
  • Aslen Rize Ardeşenli

Hayriye Güven ”64 yaşındayım ama kendime güveniyorum incik cincik arasınlar umurumda değil. Ben iyi yemek yapıyorum yemek konusunda iddialıyım kulp bulmaya çalışacaklar ama bulamayacaklar bulsalar da umurumda değil. Rize Ardeşenli’yim hamaratlık nedir bende görün” açıklamalarında bulundu.

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de yarışan Hayriye Güven yaptığı yemekleri evin temizliğine çok güvendiğini söylemişti. Bugün yaptığı menüyü özenle masaya yerleştiren Karadenizli ton ton Hayriye Güvenin diğer yarışmacılardan aldığı puanlar izleyiciler tarafından merak ediliyor.

  • Songül Hanım: 3 Puan
  • Shamim Hanım: 3 Puan
  • Evrim Hanım: 3 Puan
  • Emre Bey: 3 Puan

Hayriye Güvenin Toplam Puanı: 12 Puan

En Hamarat Benim 154. Bölüm Fragmanı İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 16 Mart 2022 Puan Durumu (Emre)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.