Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 21 Mart 2022 Puan Durumu – Pazartesi

21 Mart En Hamarat Benim Puan Durumu açıklandı mı izleyiciler tarafında merak ediliyor. Hafta içi her gün yeni bölümüyle 13:00 da FOX ekranlarında yayınlanan En Hamarat Benim bu hafta yeni yarışmacıları ile sizlerle olacak. Bu haftanın ilk günün yapılan puanlamada 1. gün yarışmacısının kaç puan aldığı hangi yemeği yaptığı yazımızda yer alıyor. En Hamarat Benim canlı puan durumunu sizlerle olacak.

En Hamarat Benim 156. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı En Hamarat Beni hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak.

21 Mart En Hamarat Benim Puanları

Haftanın 1. gün yarışmacısı ilk olarak En Hamarat Benim sunucusu Kadir Ezildi’yi konuk etti. Evin temizliğine bakan Kadir Ezildi daha sonra yemekte yarışmacıya yardımcı oldu. Yemekler hazırlandı masa kuruldu ve diğer yarışmacılarında katılımıyla bugünün puanlaması yapıldı. Haftanın ilk günün de yarışan yarışmacını diğer yarışmacılardan aldığı puanlar şöyle;

  • Zeynep Hanım: 3 Puan
  • Fatma Hanım: 3 Puan
  • Sevilay Hanım: 3 Puan
  • Recep Bey: 3 Puan

Betül Hanım’ın Aldığı Toplam Puan: 12 Puan

En Hamarat Benim 156. Bölüm Fragmanı İzle

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 18 Mart 2022 Puan Durumu, Kim Birinci Oldu?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler