Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 23 Mart Çarşamba Puanları (Zeynep)

En Hamarat Benim 23 Mart Çarşamba Puanları açıklandı. Bu haftanın 3. günün de yarışan Zeynep hanım diğer yarışmacıları evinde konuk etti. Zeynep hanım yaptığı sunum ve yemeklerinden kaç puan topladı bugün yayınlanan yeni bölümde izleyicilerle olacak. Hafta içi sevilerek izlenen programlardan biri olan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yeni bölümüyle sizlerle olacak.

En Hamarat Benim Zeynep Kimdir?

Puanlama öncesi günün yarışmacısı Zeynep Hoşgörü kısa bir şekilde sizlere tanıtacağız. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Zeynep hanım hakkında yaptığımız araştırmada kendisi hakkında biraz bilgi topladık. En Hamarat Benimin bu haftaki yarışmacılarından Zeynep Hoşgör hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Aslen Bartınlı
  • 52 Yaşında
  • Ev hanımı
  • 36 yıllık evli
  • 3 kızı, 4 tane torunu var

Zeynep Hoşgör ”Hamaratlığımı, titizliğimi Türkiye gördü birkez daha göstermek için Best of dayım. Mutfakta becerikliyimdir renkli bir kadınım o yüzden en güzel sunumları ben yapacağım. Best of da olmak en iyilerin en iyisi olmak için geldim” dedi.

En Hamarat Benim Puan Durumu

Zeynep hanım bu haftanın 3. günün de hamaratlığını FOX ekranlarında tekrar gösteriyor. İlk olarak evinde Kadir Ezildi konuk eden Zeynep hanım evin de yaptığı temizliği kameralar önünde sunucu Kadir Ezildiye gösterdi. Daha sonra mutfaktaki hünerlerini gösteren Zeynep hanım masasını da hazırladıktan sonra diğer yarışmacıların katılımlarını beklemeye başladı. Yemekler yendi yorumlar yapıldı ve puanlamaya geçildi.

  • Betül Hanım: 2 Puan
  • Fatma Hanım: 4 Puan
  • Sevilay Hanım: 3 Puan
  • Recep Bey: 3 Puan

Zeynep Hanım’ın Aldığı Toplam Puan: 12 Puan

En Hamarat Benim 158. Bölüm Fragmanı İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 21 Mart 2022 Puan Durumu – Pazartesi

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler