Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 28 Mart 2022 Puanları (Pazartesi)

28 Mart 2022 En Hamarat Benim puan durumu açıklandı. Hafta içi her gün FOX ekranlarında sevilerek izlenen Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yeni bölümüyle sizlerle. İnsanlar tarafından en çok takip edilen yarışmalardan biri olan En Hamarat Benim de bu hafta 5 ayrı yeni yarışmacı izleyiciler ile buluşacak. Bu haftanın 1. gün yarışmacısının kaç puan aldığı izleyenler tarafından merak ediliyor.

En Hamarat Benim 161. Bölüm İzle

Kadir Ezildi haftanın birinci günün de konuk olduğu Hanife hanımın evin de gördüğü masaj koltuğunu görünce ilk önce şaşkınlık geçirdi. Daha sonra koltuğa oturan sunucu Kadir Ezildi masaj yapması için koltuğun düğmesine bastı. Koltukta masaj keyfini çıkaran Kadir Ezildi Hanife hanıma benim karım bana böyle koltuk alsa ona yazlık bağışlarım dedi.  Oldukça keyifli geçen bu bölüm de Kadir Ezildi ile Hanife hanım arasında geçen diyaloglar izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Hanife hanımla daha sonra temizliğe geçen Kadir Ezildi peteklerin altındaki pislikleri görünce Hanife hanıma peteklerin altı kalmış deyince Hanife hanım durur mu yapıştırdı cevabı. Hanife hanım orayı da sana bıraktım deyince Kadir Ezildi kahkaha atmaya başladı. Azıcıkta bana yardım et diyen Hanife hanımın menüsünü gören diğer yarışmacılardan yorum gecikmedi. Hanife hanımın menüsünü kolay bulan diğer yarışmacıların yaptığı yorumlara inanamayacaksınız.

En Hamarat Benim Puanlama Bugün

Kadir Ezildi ile Hanide ikilisi menüyü hazırlamak için ellerinden gelen tüm marifetlerini sergilediler. Özenle yemekleri hazırlayan Hanife hanım ve Kadir Ezildi zamanla yarışı ekranlar da sizlerle olacak. Programın sonuna doğru evdeki hamaratlığından puanlama yapılan Hanife hanımın aldığı puanlar izleyiciler tarafından merak ediliyor. Hanife hanıma verilen puanlar;

  • Gizem Hanım: 4 Puan
  • Şeyma Hanım: 3 Puan
  • Nuray Hanım: 3 Puan
  • Şaziye Hanım: 4 Puan

Hanife Hanımın Toplam Puanı: 14

En Hamarat Benim 161. Bölüm Fragmanı İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

En Hamarat Benim Hafta İçi Her Gün 13.00’da FOX‘ta!

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 25 Mart Cuma Puanları (Kim Birinci Oldu)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler