Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 30 Mart Çarşamba Puanları [Nuray]

En Hamarat Benim 30 Mart Çarşamba günü yarışmacısı Nuray Daltaban oluyor. En Hamarat Benim de bugün yarışan Nuray Daltaban kaç puan aldı? 30 Mart Çarşamba En Hamarat Benim puan durumu sonuçları belli oldu. En Hamarat Benim Nuray Daltaban hangi yemeği yaptı? Nuray Daltaban’ın yaptığı temizlik Kadir Ezildi tarafından kaç puan aldı? En Hamarat Benim Nuray kim?

En Hamarat Benim Nuray Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim her hafta yeni yarışmacılar ile ekranlarda olmaya devam ediyor. İnsanlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen En Hamarat Benim programın da bu haftanın 3. gün yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Nuray Daltabanı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Nuray hanım hakkında merak edilen En Hamarat Benim Nuray kimdir? En Hamarat Benim Nuray kaç yaşında? En Hamarat Benim Nuray nereli? gibi soruların cevapları haberimizde.

30 mart çarşamba günü En Hamarat Benim de yarışan Nuray Daltaban aslen Gümüşhaneli. 52 yaşında olan yarışmacımız bir mağazada satış personeli. İki çocuğu bulunan Nuray Daltaban bu yarışma da büyük ödülü kazanmak istiyor.

Nuray Daltaban yaptığı açıklamada ”Temizliğime güveniyorum asla bir şey bulamazlar evimde kendime güveniyorum o konuda. Mutfakta da hamaratlığıma güveniyorum, misafirperverliğimi ve hamaratlığımı bu yarışmada göstermek istiyorum” dedi.

30 Mart Çarşamba En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programında bu haftanın iddialı isimlerinden Nuray hanım hamaratlığını göstermek için kolları sıvadı. Hafta başın da yaptığı iddialı açıklamalarla izleyenler tarafından yarışacağı gün merakla bekleniyordu Nuray hanımın. Bugün sıra kendisine gelen Nuray hanım ilk olarak Kadir Ezildi ile evin temizliğine baktı Kadir beye bir şey bulamayacağını söylediği anda Kadir Ezildi pencere arasına soktuğu temizlik bezindeki kiri görünce şok olan Nuray hanım gördüklerine inanamadı. Daha sonra mutfaktaki marifetlerini gösteren Nuray hanım program sonun da diğer yarışmacılar tarafından hem puanlandı hem yorumlandı. Nuray hanımın gün sonunda aldığı puanlar;

  • Gizem Hanım: x Puan
  • Şeyma Hanım: x Puan
  • Şaziye Hanım: 2 Puan
  • Hanife Hanım: 3 Puan

Nuray Hanımın Toplam Puanı: 10

En Hamarat Benim 163. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: 29 Mart Salı En Hamarat Benim Puanları (Şaziye)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler