Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 31 Mart Perşembe Puanları [Gizem]

FOX ekranlarının sevilen programı En Hamarat Benim 31 Mart Perşembe Puanları açıklandı. Hafta içi insanlar tarafından heyecanla izlenen yemek yarışması En Hamarat Benim de bugün yarışan Gizem hanım kaç puan aldı? En Hamarat Benim yarışmacısı Gizem hangi menüyü yaptı? En Hamarat Benim de bugün yapılan puanlamada Gizem hanım kaç puan aldı? En Hamarat Benim canlı puan durumu sizlerle.

En Hamarat Benim Gizem Kimdir?

Hafta içi her gün FOX ekranların da izleyenler ile buluşan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bugün yarışacak olan Gizem Baykar’ı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Yaptığı yorumlar ile insanların dikkatlerini çekmeyi başaran Gizem Baykar hakkında merak edilen En Hamarat Benim Gizem kimdir? En Hamarat Benim Gizem kaç yaşında? En Hamarat Benim Gizem nereli? gibi soruların cevaplarını yazımızda derledik.

36 yaşında olan Gizem Baykar İstanbullu. 8 yıllık evli olan Gizem hanımın 5.5 yaşında bir kızı var. Yarışmacımız yoga eğitmenliği yapıyor.  Gizem Baykar kameralara yaptığı açıklama da ”Çok hamaratımdır eldiven kullanmaya karşıyımdır. Her şeyi elimle yapmaktan hoşlanırım. Benim evime geldikleri zaman günlük bir sofradan değil adeta ziyafet sofrasından kalkmış kadar mutlu olacaklar” dedi.

31 Mart 2022 En Hamarat Benim Puanları

En Hamarat Benim programında bu haftanın iddialı isimlerinden Gizem hanım hamaratlığını göstermek için mutfağa geçti. Mutfaktaki hünerlerini sergileyecek olan Gizem hanım özenle diğer yarışmacılara sunacağı menüyü hazırladı. Daha sonra evin temizliğini tekrar gözden geçiren Gizem hanım için artık her şey hazır diğer yarışmacılar Kadir Ezildinin katılması kaldı. En Hamarat Benim Gizem hanım programın sonunda puanlandı. Gizem hanıma verilen puanlar şöyle;

  • Nuray Hanım: 2 Puan
  • Şeyma Hanım: 3 Puan
  • Şaziye Hanım: 2 Puan
  • Hanife Hanım: 3 Puan

Gizemin Toplam Puanı: 10

En Hamarat Benim 164. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 30 Mart Çarşamba Puanları [Nuray]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler