Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim Semanur Kimdir? İnstagram Hesabı, Nereli, Kaç Yaşında?

En Hamarat Benim Semanur Kimdir? 7 – 11 Mart haftası yarışmacılarından Semanur Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yarışmacılarından birisi olarak en çok araştırılan yarışmacılar arasına girmeyi başardı. Bu hafta yapılan program da diğer yarışmacılara karşı yaptığı yorumlar ve tavırlarıyla izleyicilerin dikkatini çeken Semanur hanımı bu yazımızda sizlere tanıtacağız.

En Hamarat Benim Semanur Kimdir?

FOX ekranlarının sevilen programı Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bu hafta yarışmacılarından Semanur Kazan izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Kıyafetleri ve konuşmaları ile dikkatleri üzerine çeken Semanur Kazan hakkında yaptığımız araştırma da bilgilere ulaştık.

En Hamarat Benim Semanur 34 yaşında ve aslen Gümüşhaneli olan Semanur İstanbul da yaşıyor. Foto modellik yapan yarışmacı laborantlık ve veteriner sağlığı okuyor. Yaptığı açıklama da ” Temizim bazı takıntılarım var özellikle banyoyla alakalı takıntılarım var. Çift çarşaf ve çift yastık kılıfı takıntım var saça asla dayanamıyorum. Yemeklerime güveniyorum, yemek yapmayı seviyorum bir terapi olduğunu düşünüyorum. Hırslı değilim, inatçıyım hiç bir yerde ikinci olmaya tahammülüm yok, her yerde bir numarayım” açıklamalarında bulundu.

En Hamarat Benim Semanur İnstagram Hesabı Nedir?

En Hamarat Benim yarışmacısı Semanur Kazan’ın sosyal medya hesabı neden araştırılıyor. Foto modellik yapan Semanur Kazan En Hamarat Benim yarışmasından 4 sene önce bir yarışmaya daha katıldığını ve bu sayede adından foto modellik teklifini aldığını bu yarışmaya da katılmasının yeni iş teklifleri ve reklam amaçlı olduğunu söyledi.

Semanur Kazan sosyal medyada oldukça aktiftir. Yaptığı paylaşımlar ve kıyafetleri binlerce beğeni almaktadır.  İnstagram hesabında 242 gönderi, 28,7 Bin takipçisi bulunan Semanur Kazanın resmi instagram adresi @semanurkazan 

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 11 Mart 2022 Puan Durumu, Kim Birinci Oldu?

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.