Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 29 Mart 2022 Puan Durumu

29 Mart Salı Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Gelin Evi bu hafta da İzmirli gelinlere konuk olmaya devam ediyor. Hafta içi her gün Show TV ekranlarında 12:30 da başlayan Gelin Evi yarışmasında haftanın 2. günün de Pervin gelin yarışacak. Diğer gelinleri konuk eden Pervin program sonun da diğer yarışmacılardan aldığı puanlar merak ediliyor. Show TV ekranlarının sevilen yarışması Gelin Evi yeni bölümüyle sizlerle.

Gelin Evi Pervin Kimdir?

Gelin Evi 28 Mart – 1 Nisan haftasında yarışacak olan Pervin gelini puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Program da yaptığı yorumlar ve hareketleriyle dikkatleri üzerine çeken Pervin bu haftanın iddialı isimlerinden birisi. İnsanlar tarafından sosyal medya da araştırılmaya başlanan Gelin Evi Pervin kimdir? Gelin Evi Pervin kaç yaşında? Gelin Evi Pervin nereli? merak edilen soruların cevaplarını araştırdık. Gelin Evi Pervin hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

Yarışmaya İzmir Buca’dan katılan Pervin gelin 24 yaşında, 7 aylık evli ve Aslen Muşlu. Annesi Yugoslav göçmeni olan Pervin gelin bu hafta büyük ödül için yarışacak.

29 Mart Salı Gelin Evi Puanları

Aslı Hünel’in sunduğu Gelin Evi hafta içi her gün Show TV de sizlerle olmaya devam ediyor. Bu haftanın ikinci gün yarışmacısı olarak diğer yarışmacıları konuk edecek olan Pervin gelin mutfaktaki hünerlerinden düğün videolarına kadar bugün puanlanacak. En yüksek puanı alarak final günün de birinci olmak isteyen gelinlerin kıyasıya mücadelesine sizler de burada tanık olacaksınız.

Pervin gelin bugün diğer yarışmacıları ağırladı. İlk olarak özenle hazırladığı kahveleri diğer yarışmacılara sunan Pervin geline yorumlar arka arkaya geldi. Gelinlerin yaptıkları yorumlara çok üzülen Pervin daha sonra çeyizlerini ve evini gösterdi. Program sonun da yapılan puanlama da Pervin geline verilen puanlar şöyle;

  • Gamze Gelin: 8 Puan
  • Vildan Gelin: 5 Puan
  • Öyküm Gelin: 7 Puan
  • Büşra Gelin: 5 Puan
  • Aslı Hünel: 7 Puan

Pervin Gelinin Toplam Puanı: 32

Gelin Evi 826. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler