Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 30 Mart Çarşamba Puanları [Gamze]

Gelin Evi 30 Mart Çarşamba Puanları izleyiciler tarafından merak ediliyor. 30 mart çarşamba günü yayınlanan yeni bölümü kaçıran Gelin Evi takipçileri bugün yarışan Gamze gelinin kaç puan aldığını araştırmaya başladı. Show TV ekranlarında sevilerek izlenen Gelin Evi programında final günün de 10 çeyrek altını kazanmak için yeni evli gelinlerin kıyasıya yarışı hafta içi her gün sizlerle olmaya devam ediyor.

Gelin Evi Gamze Kimdir?

Gelin Evi 28 mart – 1 nisan haftasının 3. gün yarışmacısı olan Gamze gelini puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Bu haftanın en deneyimli isimlerinden olan ağır başlı duruşuyla izleyenlerin takdirini kazanan Gamze gelin yaptığı yorumlar ile insanların dikkatlerini çeken yarışmacılardan birisi. Bu haftanın iddialı yarışmacılarından biri olarak kazanmayı hedefleyen Gelin Evi Gamze kimdir? Gelin Evi Gamze kaç yaşında? Gelin Evi Gamze nereli? merak ediliyor.

Gelin Evi Gamze 35 yaşında, 6 yıllık evli olan gelinimizin dünyalar tatlısı ikizi var. Yarışmacımız şuan ev hanımı çocuklarıyla ilgileniyor.

Gelin Evi Puan Durumu 30 Mart 2022

Gelin Evi programında bugün Gamze gelin diğer yarışmacıları ve Aslı Hünel’i evinde ağırladı. Gamze’nin evine elinde kuzuyla gelen Vildan herkesi şaşırttı. Gelinler tarafından ve Aslı Hünel tarafından çok sevilen kuzu programa damga vurdu. Gelinlere kahve sunumunu yapan Gamze gelin daha sonra yaptığı çeyizleri evinin düzenini ve düğün videolarını izletti. En son puanlama salonuna geçen diğer yarışmacılar ve Aslı Hünel Gamze geline puanlarını vererek programa son verildi. Gamze gelinin aldığı puanlar şöyle;

  • Pervin Gelin: 6 Puan
  • Vildan Gelin: 4 Puan
  • Öyküm Gelin: 4 Puan
  • Büşra Gelin: 4 Puan
  • Aslı Hünel: 7 Puan

Gamze Gelinin Toplam Puanı: 25

Gelin Evi 827. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi 29 Mart 2022 Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler