Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 31 Mart Perşembe Puanları [Öyküm]

31 Mart Perşembe Gelin Evi Puanları açıklandı mı izleyenler tarafından merak edilmeye başlandı. İzmirli gelinlerin yarıştığı bu hafta da Öyküm gelin diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? 31 Mart 2022 Perşembe günü yapılan puanlama da Gelin Evi Öyküm kaç puan topladı? Aslı Hünel bugün kaç puan verdi? Gelin Evi 31 Mart Perşembe Puanları, Gelin Evi canlı puan durumu sizlerle.

Gelin Evi Öyküm Kimdir?

Hafta içi her gün Show TV ekranların da sevilerek izlenen yeni gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programı yeni bölümüyle bugün ekranlarda izleyenler ile buluşacak. 28 Mart – 1 Nisan haftasının 4. günün de Gelin Evi programında Öyküm gelin yarışacak. Puanlama öncesi Öyküm gelin hakkında merak edilen Gelin Evi Öyküm kimdir? Gelin Evi Öyküm kaç yaşında? Gelin Evi Öyküm nereli? gibi sorular insanlar tarafından merak edilemeye başlanmış ve internet ortamında araştırılmaya başlanmış. Bizde Öyküm gelin hakkında bir araştırma yaptık ve kendisi hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

Babası Yugoslav göçmeni olan Gelinimiz Öykü İzmir doğumlu. 27 yaşında olan yarışmacımız 7 aylık evli. İnsan kaynakları Uzmanı olan Öykü gelin bu haftanın iddialı isimlerinden birisi.

Gelin Evi Puan Durumu 31 Mart 2022

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bugün de İzmirli gelinlerin evlerine konuk olmaya devam ediyor. Bugün haftanın 4. gün yarışmacısı Öyküm geline konuk olan Aslı Hünel ve diğer yarışmacılar keyifli anlar yaşadılar. Öyküm gelin sunumuyla, çeyizleriyle, düğün videolarıyla diğer yarışmacılar tarafından puanlandı. Program sonun da Öyküm geline verilen puanlar şöyle;

  • Pervin Gelin: 7 Puan
  • Vildan Gelin: 6 Puan
  • Gamze Gelin: 5 Puan
  • Büşra Gelin: 6 Puan
  • Aslı Hünel: 7 Puan

Öyküm’ün Toplam Puanı: 31

Gelin Evi 828. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi 30 Mart Çarşamba Puanları [Gamze]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler