Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 8 Mart 2022 Puan Durumu

8 Mart Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Gelin Evin de ikinci gün yarışmacısı Nurdan gelin oluyor. Bu haftanın iddialı isimlerinden olan Nurdan gelin diğer gelinlere ve Aslı Hünel’e evini açtı. Çeyizlerden evin dekarasyonuna kadar her şeye puan verilen bu program da Nurdan gelinin aldığı puan izleyiciler tarafından merak ediliyor. Gelin Evi Puan Durumu 8 Mart 2022, 8 Mart Gelin Evi Canlı Puan Durumu, Gelin Evi Puanları, Gelin Evi salı puanlama.

Gelin Evi 811. Bölüm İzle

Gelin Evi yeni bölümün de neler oldu neler. Gelinler ve Aslı Hünel Nurdan geline konuk oldu. İlk olarak kahve sunumunu yapan Nurdan gelin daha sonra evini ve yatak odasına açtığı çeyizlerini sergiledi. Ev ve çeyizler hakkında yapılan yorumlara çok kızan Nurdan gelin diğer gelinlere ateş püskürdü. 811. Bölüm de yaşanan bu olaylar izleyiciler tarafından heyecanla beklenmeye başladı.

8 Mart Gelin Evi Puanları

Gelin Evin de bugün diğer gelinleri ve Aslı Hüneli konuk eden Nurdan gelinin aldığı puanlar izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu haftanın 2. gün yarışmacısı olan Nurdan geline çeyizinden tutun düğün videolarına, evin düzeninden kahve sunumuna kadar puanlama yapıldı. Aldığı puanları görünce çok şaşıran Nurdan gelin düşük puan veren gelinlere sizlere vicdanlarınızla baş başa bırakıyorum dedi. Nurdan gelinin aldığı puanlar şöyle;

  • Felek Gelin: 7 Puan
  • Seda Gelin: 4 Puan
  • Gizem Gelin: 6 Puan
  • Esra Gelin: 4 Puan
  • Aslı Hünel: 7 Puan

Nurdan Gelinin Aldığı Toplam Puan: 28

Gelin Evi hafta içi her gün 12.00’de Show TV’de!

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 7 Mart 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler