Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Gizem Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

21 – 25 Mart 2022 haftası 2. gün yarışmacısı Gizem Kimdir? izleyiciler tarafında merak ediliyor. Haftanın ilk günün de Merve Nur gelinin evinde yaptığı hareketler ile dikkatleri çeken Gizem gelin insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Gizem gelin final de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını iddia etti.

Gelin Evi Gizem Kimdir?

Show TV ekranlarının sevilen programı Gelin Evi yeni bölümü yeni yarışmacıları ile ekranlara geliyor. Bu haftanın yeni gelin yarışmacılarından Gizem gelini sizlere tanıtacağız. Yaptığı yorumlar ve verdiği puanlar ile izleyicilerin dikkatini çeken Gizem gelin bu haftanın iddialı yarışmacılarından birisi. Gelin Evi Gizem Kimdir? Gelin Evi Gizem kaç yaşında? Gelin Evi Gizem nereli? Gelin Evi Gizem’in İnstagram hesabı nedir? İşte detaylar..

  • Aslen İzmir Ödemişli
  • Ayvalık doğumlu
  • Yarışmaya İzmir Karşıyaka’dan katılıyor
  • 26 yaşında
  • Yeni evli

Gelin Evi Gizem İnstagram Hesabı

Gelin Evi 21 – 25 Mart 2022 haftası yarışmacılarından Gizem gelin sosyal medya da insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Yaptığı paylaşımlar ve videolar insanlar tarafından beğenilmektedir. Yaptığı paylaşımlar sayesinde bu haftanın kazanan ismi olacağını iddia eden Gelin Evi Gizem sosyal medyasın da bunu dile getirdi.

Gelin Evi 21 – 25 2022 Mart haftası 2. gün yarışmacısı Gizem gelinin resmi instagram hesabı: @gzmm.aydn

Gelin Evi 21 – 25 Mart Haftası Yarışmacıları

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Merve Nur Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler