Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Nurdan Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Gelin Evi Nurdan Kimdir? izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu haftanın 2. günün de yarışacak olan Nurdan gelin hakkın da yaptığımız araştırma da kendisi hakkında merak ettiğiniz bilgilere ulaştık. Bu bilgileri yazımız da sizlerle paylaşacağız. 7 – 11 Mart 2022 Gelin Evi yarışmacılarından Nurdan gelinin biyografisi. Gelin Evi Nurdan Kimdir? Gelin Evi Nurdan Kaç Yaşın da? Gelin Evi Nurdan Ne İş Yapıyor? Gelin Evi Nurdan Nereli? merak edilen soruların cevapları yazımızda sizlerle..

Gelin Evi Nurdan Kimdir?

Gelin Evi programın da bu haftanın yeni gelinleri izleyicileri tarafından araştırılmaya başlandı. Bu hafta renkli kişilikleriyle dikkat çeken yeni evli gelinlerden Nurdan haftanın 2. günün de sizlerle olacak. Nurdan gelin haftanın ilk günün de Esra geline yaptığı yorumlar ile dikkatleri üzerine çekmiş kendi günün de nasıl bir performans göstereceği merak konusu olmuştu. Yarın diğer gelin yarışmacıları konuk edecek olan Nurdan gelinin evi ve yapacağı yemekler sizlerle olacak. Bu yazımızda kendisini siz izleyicilere tanıtacağız.

  • Aslen Sivaslı
  • 23 Yaşında
  • 2 Yıllık Evli
  • Muhasebeci

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.00’de Show TV’de!

Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me..

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler