Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 21 Mart 2022 – Pazartesi

21 Mart Pazartesi Gelin Evi Puan Durumu belli oldu. 21 – 25 Mart 2022 haftasının ilk günün de yarışan gelinin aldığı puan izleyiciler tarafından merak ediliyor. 5 ayrı yeni gelinin yarıştığı bu program da final gününe kadar en çok puanı alan gelin 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Birbirleriyle kıyasıya mücadeleye giren gelinler büyük ödülü kazanmak için tüm hünerlerini bu program da gösteriyor.

Gelin Evi 820. Bölüm İzle

Show TV ekranlarının sevilen programı Gelin Evi bu hafta İzmirli gelinlere konuk oluyor. İzmirli gelinlerin mutfaktaki hünerlerini ve çeyizlerini görmek isteyen izleyiciler haydi ekran başına. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün 12:30 da başlayan Gelin Evi programında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta birbirinden ilginç olayların yaşandığı bu yarışmada bu hafta neler olacak büyük ödülü kim kazanacak heyecanla bekleniliyor.

Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu programda sizlerle olacak. Birbirlerinin evlerine konuk olan yeni evli gelinlerin yaptıkları yorumlara şok olacaksınız. Büyük ödülü kazanmak için kıyasıya verilen mücadeleler Gelin Evi 820. Bölüm de sizleri bekliyor. Televizyon başındaki izleyicileri ekran başına kilitleyecek bu bölüm kaçmaz.

21 Mart Gelin Evi Puan Durumu

Gelin Evin de haftanın 1. günün de yayınlanan 820. Bölümü kaçıran izleyiciler bugün yarışan gelinin diğer gelinlerden kaç puan aldığını internet üzerinde araştırmaya başladılar. Bizde bu yazımızda bugün yarışan gelinin kaç puan aldığını listeledik. 21 Mart pazartesi puanlaması şu şekilde;

  • Sevcan Gelin: 6 Puan
  • Gizem Gelin: 7 Puan
  • Merve Gelin: 8 Puan
  • Berfin Gelin: 7 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Merve Nur Gelininin Aldığı Toplam Puan: 37

Gelin Evi 820. Bölüm Fragmanı İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program yarışıyor. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 18 Mart 2022, Kim Birinci Oldu?

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.