Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 23 Mart 2022 (Berfin)

23 Mart Çarşamba Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Show TV ekranlarının sevilen programı Gelin Evi 822. bölümüyle ekranlarda yayınlanacak. Bu haftanın 3. gün yarışmacı Berfin diğer gelinleri ve Aslı Hünel’i evin de konuk edecek. Her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Gelin Evi programı bugün de izleyicilerini yeni bölümüyle ekran başından kaldırmayacak gibi görünüyor.

Gelin Evi 822. Bölüm İzle

Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi programın da bu hafta İzmirli gelinler yarışmaya devam ediyor. Her bölümüyle izleyiciler tarafından çok beğenilen Gelin Evi insanlar tarafından heyecanla takip ediliyor. Vakitlerini evde geçirmek zorunda olan ev hanımları için oldukça eğlenceli bir program olan Gelin Evi bugün neler yaşandı araştırılmaya başlandı.

Gelin Evi bugün yayınlanacak bölüm de Berfin diğer yarışmacıları konuk etti. İlk olarak kahve sunumunu özenle yapan Berfin geline ilk yorum Merve’den geldi.  Afilli bir sunum yapan Berfin geline Merve her yer böyle duman altı olmuş kahvehane de gibi hissettim kendimi dedi. Daha sonra mutfağı gezen gelinlerin şaşırtan ve ilginç yorumları burada da devam etti.

Gelin Evi 23 Mart Çarşamba Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunduğu Show TV ekranlarında bugün yayınlanan bölümde Berfin’in diğer gelinlerden aldığı puanlar programı takip edenler tarafından internet üzerinde araştırılmaya başlandı. Bugün yayınlanan bölümü kaçıran izleyiciler Berfin gelinin yaptığı sunumu ve çeyizlerinden, düğün videolarından aldığı puanlar şöyle;

  • Sevcan 7 Puan
  • Merve 7 Puan
  • Merve N. 8 Puan
  • Gizem 6 Puan

     

  • Aslı Hünel 8 Puan

Berfin Gelininin Aldığı Toplam Puan: 36

Gelin Evi 822. Bölüm Fragmanı İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 21 Mart 2022 – Pazartesi

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler