Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 25 Mart 2022 (Kim Kazandı)

25 Mart Cuma Gelin Evi Puan Durumu açıklandı mı izleyiciler tarafından merak ediliyor.  Hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yeni bölümüyle sizlerle olacak. Hafta başından beri kıyasıya yarışan gelinler bugün final de 10 çeyrek altını kazanmak için mücadele ettiler. Final günün de yarışacak olan Merve gelinin de puanlamasının ardından bu haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazanacak.

25 Mart Gelin Evi Puanları

Aslı Hünel’in sunduğu Gelin Evi bu haftanın son yarışmacısı Merve geline konuk oldu. Show TV ekranlarında sevilerek izlenen Gelin Evi yeni bölümü izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyordu. Final günün de hünerlerini gösteren Merve gelinin aldığı puanlar izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın son yarışmacısı Merve gelinin alacağı puanlar çok önemli olduğunu biliyorlar. İşte diğer gelinler tarafından Merve geline verilen puanlar;

  • Berfin Gelin: 4 Puan
  • Sevcan Gelin: 10 Puan
  • Merve Nur Gelin: 5 Puan
  • Gizem Gelin: 5 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Merve Gelinin Toplam Puanı: 33

Gelin Evi Kim Kazandı 25 Mart 2022

Hafta içi her gün 12:30 yeni bölümüyle Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi bu hafta İzmirli gelinlere konuk oldu. Birbirinden renkli yarışmacıları ile ekranlarda sevilerek izlenen Gelin Evin de final günü kimin birinci olduğu bugün netlik kazandı. Hafta boyunca kıyasıya yarışan gelinler yaptıkları yorumlar kavgalar ile bu hafta izleyicileri ekran başından ayırmamayı başardı.

Aslı Hünel’in sunduğu Gelin Evi programında 21 – 25 Mart 2022 haftası yarışan gelinleri aldıkları toplam puanlar ile tekrar hatırlayalım. Haftanın ilk günün de yarışan Merve Nur Gelin olmuştu. Merve Nur diğer gelinler ve Aslı Hünel’den toplamda 37 Puan almıştı. Haftanın ikinci günün de Gizem gelin marifetlerini gösterdi günün sonunda aldığı toplam puan 30, 23 Mart çarşamba günü yarışmacısı Berfin geline verilen toplam puan 36, haftanın 3. gün yarışmacısı ise pembe peruğu ile dikkatleri üzerine çeken Sevcan gelindi onun aldığı toplam puan ise 29. 

Bugün Merve gelinin alacağı toplam puanın ardından haftanın birinci belli olacak. Şuan puan tablosuna bakıldığında 37 puana sahip Merve Nur gelin diğerlerinden önde ve büyük ihtimalle birinciliği de alacaktır.

Haftanın Brincisi=> Merve Nur Gelin Oldu.

Gelin Evi 824. Bölüm Fragmanı İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: 24 Mart Perşembe Gelin Evi Puan Durumu (Sevcan)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler