Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 28 Mart 2022 (Pazartesi)

28 Mart Pazartesi Gelin Evi Puan Durumu program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Hafta içi sevilerek izlenen program da haftanın 1. gün yarışmacısı Büşra gelinin aldığı puan merak ediliyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.00 da Show TV ekranlarında sizlerle. Bu hafta birbirinden renkli yarışmacıları ile çok eğleneceğiniz Gelin Evi yeni bölüm ekranlarda.

Gelin Evi 825. Bölüm İzle

Bu bölüm de mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program da hünerlerini sergilemeye devam ediyor. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda ekranlar da sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Haftanın ilk günün de yaşanan olaylara inanamayacaksınız. Aslı Hünel’in sunduğu Gelin Evi yeni bölüm fragmanı yayınlanmasıyla birlikte insanlar izlediklerine inanamadı. Haftanın birinci günün de yarışacak Büşra diğer yarışmacıları konuk etti. Büşra gelinin eşi tarafından hazırlanan mangal organizasyonu diğer gelinler ve Aslı Hünel’i şakına çevirdi. Dışarda mangal partisi yapan gelinler etlerini yerken biran da sönen mangalın alev almasıyla birlikte ortamda panik oluştu. Günün yarışmacısı Büşra gelin yangın tüpünü alarak alev alan mangalı anında söndürmeyi başardı.

28 Mart Gelin Evi Puanları

Gelinim Mutfakta programın sonunda puanlama için toplanan gelinler gün içerisin de yaşadıkları olayları yorumlayarak ve kendilerine yapılan şakaları hatırlatarak haftanın 1. gün yarışmacısı Büşra geline sitem ettiler. Başlarına gelen olaylara verdikleri tepkileri gören izleyicilerin ağızları açık kalacak. Günün sonun da ise gelinler tarafından bugün yarışan Büşra’ya verilen puanlar şöyle;

  • Gamze Gelin: 7 Puan
  • Vildan Gelin: 7 Puan
  • Öyküm Gelin: 6 Puan
  • Pervin Gelin: 5 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Büşra Gelinin Toplam Puanı: 33

Gelin Evi 825. Bölüm Fragmanı İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.00’de Show TV’de! İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me…

Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 25 Mart 2022 (Kim Kazandı)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler