Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 7 Mart 2022

7 Mart  Gelin Evi Puan Durumu açıklanıyor. Bu haftanın ilk günün de yeni gelinleriyle 12:30 da Show TV ekranlarında olacak Gelin Evi programının yeni bölümleri heyecanla izleyiciler tarafından bekleniyor. Her hafta beş ayrı gelinin yarıştığı program cuma günü finalde en yüksek puanı alan 10 çeyrek altının sahibi oluyor. 7 Mart Gelin Evi Puan Durumu, Gelin Evi Puan Durumu pazartesi, Gelin Evi Puanları 7 mart, Gelin Evi canlı Puan Durumu bugün.

7 Mart Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içir her gün Show TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Gelin Evi programında haftanın ilk yarışacak gelinin kaç puan aldığı merak ediliyor. Bu haftanın 1. gününde yarışacak gelin kapılarını ilk olarak dış sese açtı.  Aslı Hünel ve diğer yarışmacılarında katılımıyla ilk olarak kahve sunumu yapıldı. Daha sonra çeyizlere bakan diğer gelinler yorumlarını da paylaştıktan sonra yemek masasına geçildi. Mutfaktaki marifetlerini masaya döken gelinimiz tatlılarını da ikram ettikten sonra puanlamasına geçildi.  Haftanın ilk 1. gün yarışmacısı gelinin diğer yeni gelinlerden ve Aslı Hünel’den aldığı puanlar şöyle;

  • Felek Gelin: 5 Puan
  • Seda Gelin: 6 Puan
  • Gizem Gelin: 7 Puan
  • Nurdan Gelin: 5 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Esra’nın Toplam Puanı: 32

Gelin Evi 810. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi 4 Mart 2022 Puan Durumu Final, Kim Kazandı?

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler