Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Sevcan Kimdir? İnstagram Hesabı

21 – 25 Mart 2022 haftası Gelin Evi yarışmacılarından Sevcan kimdir bu yazımızda sizlere tanıtacağız. Bugün yayınlanan yeni bölüm de taktığı pembe perukla insanların dikkatini çeken Sevcan gelin internet üzerinde araştırılmaya başlandı. Hafta içi sevilerek izlenen Gelin Evi programın da renkli kişiliğiyle izleyicileri kah kaya boğan Sevcan gelin perşembe günü evinde diğer gelinleri konuk edecek.

Gelin Evi Sevcan Kimdir?

Hafta içi her gün 12:30 da Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yeni bölümleri ve gelinleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. Mart ayının 3. haftasında yarışacak olan yeni evli gelinlerin verdiği mücadeleler insanlar tarafından heyecanla izlenmeye devam ediliyor. Bu haftanın 4. günün de yarışacak olan Sevcan gelin yaptığı iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yaptığı yorumlar ile bu hafta baya gergin geçeceğinin sinyalini veren Gelin Evi Sevcan gelinin biyografisini araştırdık. İzleyiciler tarafından internette sosyal medya da ve arama motorlarında aranmaya başlanan Gelin Evi Sevcan Kimdir? Gelin Evi Sevcan Kaç Yaşında? Gelin Evi Sevcan Nereli? gibi soruların cevaplarını yazımızda derledik.

  • Aslen Manisalı
  • Yarışmaya İzmir Seferihisar’dan katılıyor
  • 31 Yaşında
  • 5 Yıllık evli

Gelin Evi Sevcan İnstagram Hesabı

Gelin Ev bu hafta yarışmacılarından Sevcan Turhan sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. Yaptığı paylaşımlar ile insanların dikkatini çekmeyi başaran Sevcan gelin gündemde olmaya devam ediyor. Video içeriği üretici olan Sevcan Turhan’ın İnstagram hesabında yaptığı paylaşımlar takipçileri tarafından yüksek sayıda beğeni ve yorum almaktadır.

Sevcan Turhan’ın resmi İnstegram hesabı: @sevcan_turhan35

Gelin Evi Son Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Berfin Kimdir? İnstagram Hesabı

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.