Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelinim Mutfakta Damla Kimdir? İnstagram Hesabı

Gelinim Mutfakta Damla Kimdir? Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle. Gelinim Mutfakta bu hafta da izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam edecek. Her hafta yeni bir yarışmacının olduğu Gelinim Mutfakta programında yeni yarışacak gelin ve kaynana belli oldu. İnsanlar tarafından heyecanla beklenen Gelinim Mutfakta yeni bölüm bugün sizlerle olacak.

Gelinim Mutfakta Damla Kimdir?

Nursel Ergin ile Gelinim Mutfakta hafta içi sevilerek izlenen yemek programlarından birisi. Her hafta 4 ayrı gelinin yarıştığı bu program da geçtiğimiz hafta elenen Fulya’nın yerine geçen isim belli oldu. Bu hafta Miyase, Yeşim ve Hasret geline rakip olacak kişi eski yarışmacılardan Damla gelin olacak. Damla geçtiğimiz haftalarda bu yarışmaya katılmış ve oldukça iddialı gelinlerden birisiydi. Yaptığı konuşmalar ve yorumlar ile izleyicilerin çok sevdiği isimlerden biri olan Damla gelin yarım bıraktığım işi tamamlamaya geldim. Bu yarışma da Yeşim ve Miyase’nin Hegemonyasına son vermeye geldim dedi.

Gelinim Mutfakta programının yeni yarışmacısı Damla Saçıkara izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Bizde Damla Saçıkara hakkında yaptığımız araştırma da 20 yaşında ve aslen Amasyalı olduğunu öğrendik. Nişanlı olan Damla Saçıkara 4 Temmuz tarihinde evleneceğini belirtti. Kendisine güvenen Damla Saçıkara’nın kayınvalidesi Nuray hanımdır.

Gelinim Mutfakta Damla İnstagram Hesabı

Kanal D ekranların da hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta programına yeni katılan Damla Saçıkara sosyal medya da yaptığı paylaşımlar ile insanların dikkatini çekmeyi başardı. İzleyiciler tarafından yaptığı paylaşımlar merak edilerek araştırılmaya başlanan Damla Saçıkara İnstagram hesabına ulaştık.

Damla Saçıkara İnstagramını oldukça aktif kullanıyor. İnstagram sayfasın da 28 gönderisi, 16.3 bin takipçisi bulunuyor. Yaptığı tüm paylaşımlar takipçileri tarafından oldukça çok beğeni alıyor.

Damla Saçıkara’nın resmi İnstegram hesabı: @damlafurkansenyel

Gelinim Mutfakta 896. Bölüm Fragmanı İzle

Gelinim Mutfakta 896. Bölüm Fragmanı yayında! Yeni haftaya eski yarışmacılardan birisi katılarak büyük sürpriz yapıyor! Nursel Ergin, yeni haftanın yarışmacısını ilan ettiğinde herkes şoke oluyor. Eski yarışmacılardan bir tanesi Gelinim Mutfakta’ya katılarak gelinlere sürpriz yapıyor. Yeni yarışmacı, diğer yarışmacılara büyük gözdağı veriyor.

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta Puanları 25 Mart 2022 (Kim Elendi)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler