Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelinim Mutfakta Kim Diskalifiye Oldu? Telefon Skandalı!

Kanal D ekranların da yayınlanan Gelinim Mutfakta programın da kim diskalifiye Oldu? 31 Mart Perşembe günü yayınlanan bölüm de diskalifiye şoku yaşandı. Gelinim Mutfakta hangi gelin diskalifiye Oldu? Gelinim Mutfakta 899. bölüm de diskalifiye olan yarışmacı kim oldu? Gelinim Mutfakta kim diskalifiye oldu 30 mart 2022? Gelinim Mutfakta diskalifiye.

Gelinim Mutfakta Kim Diskalifiye Oldu?

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen yemek programı Gelinim Mutfakta yarışmasında yayınlanan 899. bölüm fragmanı ile herkes şok oldu. Sunucu Nursel Ergin kameralar karşısına geçerek bugün yayınlanacak olan 899. bölüm de bir gelin ve kaynananın yarışmadan diskalifiye olduğunu açıkladı.

Nursel Ergin yaptığı açıklamada ”Gelinim Mutfakta da 899 bölümdür yaşanmamış bir şey yaşadık. Lütfen bana getirir misin tartışma yaratan objeyi diyerek stüdyodaki görevlilerden telefonu istedi. Gelin ve kaynanalara dönerek telefonun kime ait olduğunu soran Nursel Ergin konuşmalarına şöyle devam etti.

Nursel Ergin ”Gelinim Mutfakta da ilk kez böyle bir şey başımıza geliyor. Üzülerek söylüyorum ki Gelinim Mutfakta dan diskalifiye edildiniz” dedi.

Gelinim Mutfakta 899. Bölüm İzle

Yarınki bölümde bir ilk yaşanacak. Kurallara uymadığı tespit edilen bir yarışmacı diskalifiye ediliyor. Hangi gelin, hangi hatadan dolayı diskalifiye ediliyor? Diskalifiye kararına gelin ve kaynanası nasıl bir yanıt verecek? Hepsi ve daha fazlası yarınki bölüm olan 899. Bölümde ortaya çıkacak.

Hasret Diskalifiye oldu

Damla çeyrek altının sahibi olan gelin oldu.

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 30 Mart Çarşamba Puanları [Kim Birinci Oldu]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler