Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gibi 2. Sezon 11. Bölüm Full İzle (Exxen)

Exxen 2. Sezon 11. Bölüm Full İzle Gibi Exxen dizisinin yeni bölümü izleyicileri tarafından araştırılıyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan yapımın ikinci sezonunda yaşanan olaylar merak uyandırıyor. Başrollerini Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın paylaştığı ‘Gibi’ dizisi ikinci sezonun 10. bölümü ekranlara gelmesinin ardından 11. bölümü merak edilmeye başlandı.

Exxen 2. Sezon 11. Bölüm Tek Parça İzle, 11. Bölüm 2. Sezon Gibi İzle, 11. Bölüm Yeni Sezon Gibi İzle

Exxen’de yayınlanan “Gibi” dizisi Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın kısa skeçlerinden oluşuyor. Yüksek reyting alan prodüksiyonun ikinci sezonuyla seyirciyle buluşuyor . Medya patronu Acun Ilıcalı’nın platformu Exxen’de yayınlanmaya devam eden yapım ülke çapında ilgi görmeye başladı. Seyirciler, Exxen’de büyük bir hayran kitlesiyle ikinci sezonu yapma sürecini merak ederek nefes nefese kaldı. Milyonlarca serinin ikinci sezonunun tüm bölümlerini haberimizde izleyebilirsiniz.

 

Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali.

1/5 - (1 vote)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler