Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İlginç Bazı Olaylar 2. Sezon 5. Bölüm Full İzle

İlginç Bazı Olaylar 2. Sezon 5. Bölüm Full İzle. Exxen de yayınlanan üyeler tarafından en çok sevilen İlginç Bazı Olaylar dizisinin 2. Sezon 5. Bölümü sizlerle. Yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşacak olan İlginç Bazı Olaylar her hafta cuma günleri üyeleriyle buluşmaya devam ediyor. Exxen de en çok izlenen dizilerden biri olan İlginç Bazı Olaylar 2. Sezon 5. Bölümü üyeler tarafından heyecanla bekleniliyordu.

İlginç Bazı Olaylar 2. Sezon İzle

Exxen‘in sevilen dizisi İlginç Bazı Olaylar da kahramanımız İbo, hayallerinin peşinden koşmayıp Bursa’da ailesinin yanında kalmaya devam etseydi nasıl bir hayatı olurdu? bu sezon da bu sorgulamaya başladı. Nişanlısı tarafından terk edilen ve ailesiyle beraber yaşayan 37 yaşındaki İbo acaba ailesinin çizdiği yoldan mı gidecek, yoksa kendi yolunu mu çizecek? sorusunun cevabı İlginç Bazı Olaylar 2. sezonda izleyiciler ile olacak.

İbo için İstanbul’da işler iyi gitmemektedir. Arkadaşı Halil’in tekrar İstanbul’a dönmesiyle İbo’nun umutları yeniden yeşerir. Beraber yaşayacak olan İbo ile Halil ev arayışına girerler ancak ev bulma işi sandıkları kadar kolay olmayacaktır. İstanbul’da kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan İbo ev işini hallettikten sonra iş bulmaya karar verir. Çeşitli iş görüşmelerine giden İbo’nun yüzüne tek tek kapanır kapılar.

İbo ve Halil iş bulamayınca çareyi sosyal medya da ararlar. Sosyal medya da ünlü olarak para kazanmak isteyen İbo ve Halil başına gelenler izleyiciler tarafından merakla takip edilmektedir. Sosyal medya da gündem olmaya çalışan ikilinin yaşadığı olaylar 2. sezonda üyelerle buluşuyor.

İlginç Bazı Olaylar 2. Sezon Oyuncuları

Dizinin başrolünde İbrahim Büyükak ve Zafer Algöz gibi isimler yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosunda Füsun Demirel, Özgür Emre Yıldırım, Melis Babadağ, Özgür Turhan, Duygu Karaca, Nursena Yılmaz, Meral Çetinkaya, Cemre Ebüzziya, İdil Sivritepe oyuncular var.

İlginç Bazı Olaylar 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı İzle

Exxen’in dizilerinden İlginç Bazı Olaylar 2. Sezon 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Üyeler tarafından sevilerek takip edilen dizinin İlginç Bazı Olaylar 2. Sezon 5. Bölüm fragmanı sizlerle.

Benzer İçerik: Yalnızım Mesut Bey 1. Sezon 8. Bölüm İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler