Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İlginç Bazı Olaylar Dizi Müzikleri ve Şarkıları

İlginç Bazı Olaylar Exxen’de yayınlanmaya başladı. İlginç Bazı Olaylar dizisinde çalan şarkılar ve dizi müzikleri merak edilmeye başlandı.

İlginç Bazı Olaylar Dizisi Exxen’de

İlginç Bazı Olaylar 2021 yılında başlayan ve binlerce kişi tarafından beğenilen İbrahim Büyükak’ın dizisidir. Exxen platformunda yayınlanan ve büyük beğeni toplayan İlginç Bazı Olaylar dizisinin yeni sezon bölümleri de yayınlanmaya başladı.

İlginç Bazı Olaylar dizisinde çalan müzikler de izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı.

İlginç Bazı Olaylar 2. Sezon Yayında

İlginç Bazı Olaylar 1. sezonundan sonra 2. sezon bölümleri gelip gelemeyeceği merak edilmeye başlanmıştı. İlginç Bazı Olaylar 2. sezonu Exxen dijital platformunda yayınlanmaya başladı. İlginç Bazı Olaylar 2. sezon bölümlerini sadece Exxen de izleyebilirsiniz.

İlginç Bazı Olaylar İzle

İbo nişanlısı tarafından terk edilen ve ailesiyle beraber yaşayan 37 yaşındaki İbo acaba ailesinin çizdiği yoldan mı gidecek, yoksa kendi yolunu mu çizecek. Dizinin oyuncu kadrosunda ise İbrahim Büyükak, Zafer Algöz, Füsun Demirel, Meral Çetinkaya, Cemre Ebüzziya, Özgür Emre Yıldırım, İdil Sivritepe gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini İbrahim Büyükak yaparken yapımcılığını ise Muzaffer Yıldırım üstlenmektedir. İlginç Bazı Olaylar tüm bölümleri ile sizlerle.

İlginç Bazı Olaylar dizisinin yeni bölümleri izleyiciler tarafından merak ediliyor. İlginç Bazı Olaylar yeni bölümlerini dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler