Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kara Yengeç Filmi Full İzle (2022) – Netflix

Kara Yengeç Filmi Full İzle. 2022 yılı yapımlarından Kara Yengeç filmi bu hafta Netflix de izleyiciler ile buluştu. Türkiye de top 10 listesinde 2 numarada yer alan film son zamanların en çok tercih edilen savaş filmleri arasında yer alıyor. Film hakkında bilgi sahibi olmak isteyen insanlar internet arama motorları üzerinde araştırmalar yapmaya başladı. Bu filmin bu kadar tutulduğunu merak eden izleyiciler için bizde bu yazımızda film hakkındaki düşüncelerimizi yazdık.

Kara Yengeç Filmi İzle

İsveç yapımı askeri film olan Kara Yengeç kıyamet sonrası bir askerin savaşı sona erdirip kızını kurtarmak için çıktığı yolda başına gelen olayları konu alıyor. Buz tutmuş denizi aşarak kendisine verilen paketi yerine ulaştırmakla görevli olan asker zorlu görevi yerine getirerek kızına kavuşmak istiyor. Am bu zorlu görev de karşısına çıkan zorlu engelleri aşmak zorunda.

İnsanların savaş sonrasında yaşadığı kıtlığı zorlukları hayatta kalmak için verdikleri mücadeleyi anlatan film izleyicilerden tam not almayı başardı. Şuan Ukrayna ile Rusya arasın da yaşanan savaşın insan hayatına verdiği yıkımı bu film de göreceksiniz. Savaş sonrasın da insanların düştüğü zor durumları gözler önüne seren bu filmde ekran başından kalkmak biraz zor olacak.

Filmde 7 kişilik bir timden oluşan bir grup ve lideri kızını kurtarmak için verilen görevi yerine getirmek olan kahraman bir anne yer alıyor. Kendilerini bir buz denizinin ortasında bulan askerler gördükleri ve yaşayacakları olaylardan habersiz yollarına devam ederken buzun çatlamasıyla birlikte başlarına ilk olay gelir. Denize düşen bir askerin ölümünden sonra grup sığınacak bir yer bulur ve bu buzlu denizi nasıl geçecekleri hakkında fikirlerini paylaşırlar.

Kara Yengeç Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Noomi Rapace, Jakob Oftebro, Erik Enge,Dar Salim, Ardalan Esmaili, Aliette Opheim ve David Dencik gibi isimler yer alıyor.

Kara Yengeç Filmi Fragmanı İzle

Kıyamet sonrası dünyada gönülsüz bir asker, savaşı sona erdirip kızını kurtarmak için, buz tutmuş bir denizi aşmalı ve çok gizli bir paketi yerine ulaştırmalıdır. Bu paketi ulaştırmak için 6 asker seçilmiştir.

Benzer İçerik: Dilber Ay Filmi Full İzle 2022 [Tek Parça HD]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler