Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kerim Bekar Kimdir? İnstagram Hesabı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programın da Kerim Bekar kimdir? ATV ekranlarını sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert de bu haftada birbirinden ilginç olaylarla ekranlarda olmaya devam ediyor. İnsanlar tarafından merakla izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert de bu haftanın dikkat çeken konularından biri de Dursun Zahir cinayeti. Cinayetin baş şüphelisi olarak görünen Kerim Bekar izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı.

Kerim Bekar Kimdir?

Dursun Zehir cinayetin de şüpheli olarak bilinen Kadir Bekar 30 yaşında ve çalışmıyor. Dursun Zehir’in de torunu olan Kadir Bekar dedesinden aldığı paralarla hayatını devam ettirdiğini ve onu kendisinin öldürmediğini ifade etmişti.

Müge Anlı da bugün yaptığı açıklamada ”Ne yazık ki bugün programı üzücü bir haberle açıyoruz. Biraz malumun ilanı gibi olacak ama 6 aydır kayıp olan Dursun Zehir’in kaybının 169.uncu gününde cinayete kurban gittiği kesinleşti” dedi. İlk cinayet itirafı Tuğrul Kerimin internet kafedeki arkadaşından Yasin’den geldi. Dursun Zehir 6 aydır aranıyordu Müge Anlı tarafından yapılan araştırılmada öldürüldüğü ortaya çıktı. Dursun Zehir’in katillerinin torunun arkadaşları ortaya çıktı. Başına taşla vurularak öldürülen Dursun Zehir katiller tarafından taşınarak kız kalesinin yakınlarında bir alana gömüldüğü ortaya çıktı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınından takip eden Yasin Şanal, cinayete dair itiraflarda bulundu. Dursun Zehir’in torunu Kerim Bekar’ın internet kafeden arkadaşı olan Yasin Şanal, cinayeti Enes Günyüzü ile birlikte işlediklerini itiraf etti. Kerim Bekar ise bu itiraftan sonra şaşkınlığını gizleyemedi. Cinayette hiçbir şekilde parmağı olmadığını dile getiren Kerim Bekar, “Yasin’i tanıyorum ama o cinayet işleyecek kapasitede biri değil” ifadelerini kullandı. Gelen itirafların ardından torun Kerim Bekar da gözaltına alındı. Kerim Bekar, ifadesi alınmak üzere Rize’nin Pazar ilçesine götürüldü. Dursun Zehir’in cansız bedeninin gömülü olduğu düşünülen kız kalesi alanı ise ekipler tarafından aranmaya devam ediyor.

Kerim Bekar İnstagram Hesabı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Dursun Zehir cinayetinin aydınlanmasıyla birlikte göz altına alınan alınan torun Kerim Bekar insanlar tarafından merak edilmeye başlandı. Yaptığı açıklamalar ve umursamaz tavırlarıyla izleyicileri çılgına döndüren Kerim Bekar bugün tutuklanarak Rize’nin Pazar ilçesine götürüldü.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile insanların dikkatlerini üzerine çeken Kerim Bekarın instagram hesabı şuan binlerce kişi tarafından internet arama motorlarında aranmaya başlandı. Kerim Bekar instagram hesabında şuan girdiğimiz de takipçi sayısında oldukça artış görüldüğünü fark ettik. Kerim Bekar şuan kullandığı resmi İnstagram hesabın da 4 gönderisi ve 2.213 takipçisi bulunuyor. Günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılan İnstagram bir çok kişinin de ünlü olmasını sağlıyor.

Kerim Bekarın resmi instagram sayfası: @kerim_bekarr

Müge Anlı İle Tatlı Sert Son Bölüm İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün saat 10.00’da ATV de sizlerle olmaya devam ediyor.

Faili meçhul olaylar ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler