Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Konuşanlar 59. Bölüm Full İzle 25 Mart 2022 – Exxen

Konuşanlar 59. Bölüm Full İzle. Exxen platformun da yayınlanan Konuşanlar yayınlandığı günden itibaren izleyici kitlesi en yüksek programlardan birisi diyebiliriz. Bu hafta yayınlanacak yeni bölümün fragmanı yayınlanmasıyla birlikte izleyiciler heyecanla cuma gününü beklemeye başladılar. Her hafta bir ünlüyü konuk eden Konuşanlar sunucu Hasan Can Kaya bu hafta çok yakından tanıdığınız bir isimle ekranlarda olacak.

Konuşanlar 59. Bölüm İzle

Yayın hayatına ilk olarak Ocak 2020 de Youtube kanalında başlayan Hasan Can Kaya ile konuşanlar kısa süre zarfın da büyük ilgi gördü ve 0 abone sayısı ile  başladığı Youtube kanalı kısa zaman da 10 Milyon aboneye ulaşarak Türkiye de en büyük kanallardan biri haline geldi. Yayınlandığı tarihten itibaren sevilerek takip edilen Konuşanlar oldukça ilgi gören Talk Showlardan birisi konumun da yer alıyor.

Acun Ilıcalı tarafından 1 Ocak 2021 Exxen platformu kurulmasıyla birlikte ilk iş olarak Acun Ilıcalının ilk transferi Konuşanlar oldu. Hasan Can Kaya ile anlaşarak yeni bölümlerin yayınlanma yeri böylece belli oldu. İzleyiciler tarafından bu haber üzüntüyle karşılandı çünkü artık çok sevdikleri Konuşanlar programını ücretli izlemek zorunda kalmışlardı. Hafta içi cuma günleri yayınlanan yeni bölümleri ile Exxen de yayınlanan Konuşanlar hala adından söz ettirmeye devam ediyor. Exxen platformunun en çok izlenen programlarından biri olan Konuşanlar bu hafta da kaldığı yerden devam ediyor.

59. Bölümün yayınlanacağı cuma gününü heyecanla bekleyen izleyiciler şimdiden internet üzerinde bu hafta kimin konuk olacağını yeni bölümde konuşan yarışmacıların kimler olacağını araştırmaya başladılar. Konuşanlar 59. Bölüm de izleyenlerin merak ettiği hangi ünlünün geleceği hakkında araştırma yaptık. Bu hafta yayınlanacak yeni bölüme Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden tanıdığımız İlyas Çakırbeyli karakteriyle Ozan Akbaba Konuşanlar programının konuğu olacak.

Konuşanlar 59. Bölümü Nereden İzleyebilirim

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 59 bölümü yayına girdi. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Konuşanlar 59. Bölüm Fragmanı İzle

Hasan Can Kaya’nın sevilen programı Konuşanlar 59. bölümü ile sizlerle olacak. Bir çok kişinin kahkahalar içerisinde izlediği son yılların fenomen programı Konuşanlar son bölümü fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler fragmanı merak etmeye başladı.

Benzer İçerik: The Adam Project Full İzle – Netflix Filmi (2022)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler