Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Konuşanlar 60. Bölüm Full İzle Exxen

EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 60. Bölüm Full İzle. Her bölümüyle izleyenleri gülme krizine sokan Konuşanlar 60. bölümüyle bu hafta cuma günü üyeleriyle buluşacak. İnsanlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar 60. bölümün de kahkaha tufanına hazır olun. Hasan Can Kaya’nın sunumuyla bu hafta Konuşanlar 60. Bölüm İzle.

Konuşanlar 60. Bölüm İzle

Yayın hayatına başladığı tarihten itibaren izlenme rekorları kıran ve şuan da Youtube kanalında ve İnstagram hesabın da milyonlarca takipçisi bulunan Hasan Can Kaya yapımı Konuşanlar programı EXXEN platformuna geçtiği günden itibaren izleyenlerini biraz üzse de yine hala deli gibi izlenmeye devam ediyor. Şuana kadar 1 milyona aşkın üyesi bulunan EXXEN de en çok izlenen programların başında Konuşanlar gelmekte.

Kısa süre zarfında büyük çıkış yakalayan Konuşanlar birçok kişi tarafından sevilerek izlenmekte olup gerçek hayatlarındaki olayları açıklıkla net bir şekilde özgürce anlatarak ekran başındaki ve programda olan insanların bir nevi duygularına tercüman oluyor. Herkesin cesaret edemediği konuların bu program da rahatça konuşulması belki de bu kadar tutulmasının en büyük sebebi. Yalansız dolansız korkmadan başlarına gelen olayları sıçış hikayelerini anlatan insanların konuk olduğu bu program EXXEN platformu aracılığı ile üyeler ile buluşuyor.

Hasan Can Kayanın samimi tavırları ve rahat konuşmaları programa katılan insanları da rahatlatırken bir çok konuğun da bu programa katılımını sağlıyor. Programa katılan insanlara sorulan sorular alınan cevaplar ekran başındaki binlerce izleyici de eğlendiriyor ve güldürüyor. Bir çok kişinin katılmak istediği ve bilet bulamadığı için EXXEN platformundan takip ettiği Konuşanlar 60. bölüm sizlerle olacak.

Konuşanlar 60. Bölümü Nereden İzleyebilirim

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 60. bölümü yayına girdi. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Konuşanlar 60. Bölüm Fragmanı İzle

Hasan Can Kaya’nın sevilen programı Konuşanlar 60. bölümü ile sizlerle olacak. Bir çok kişinin kahkahalar içerisinde izlediği son yılların fenomen programı Konuşanlar son bölümü fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler fragmanı merak etmeye başladı.

Benzer İçerik: Konuşanlar 59. Bölüm Full İzle 25 Mart 2022 – Exxen

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler