Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Recep İvedik 7 Fragman İzle (2022)

Şahan Gökbakar tarafından kaleme alınan Recep İvedik 7 izleyicilerle buluşacak. Şahan Gökbakar yeni müjdeyi duyurdu. Recep İvedik filmi serisine devam ediyor. Recep İvedik 7 sinemalarda sizlerle olacak.

Recep İvedik 7 İzle

Recep İvedik izleyicilerini heyecanlandıran bir açıklamanın ardından vatandaşlar araştırmaya başladı.
Vatandaşlar google arama motorunda Recep İvedik 7 Fragman izle, Recep İvedik 7 konusu ne? Recep İvedik 7 nerede çekilecek? Recep İvedik 7 full izle gibi kelimelerle kafalarındaki soru işaretini gideriyor.

Recep İvedik 7 filminin konusu, oyuncu kadrosu ve filmin çıkacağı tarih ve nerede çekileceği soruları vatandaşlar tarafından merak edilmeye başlandı. Sinema salonlarını kahkahaya boğan Recep İvedik serisinin 7. filmi için ise Şahan Gökbakar şimdiden senaryo çalışmalarına başlamış olduğunu duyurdu. Ünlü komedyen Gökbakar, Recep İvedik 7 filminin senaryosunu yazma çalışmalarına başladığını ise ” Geliyor gelmekte olan.. ” sözleri ile sosyal medya hesabından hayranlarına duyurarak beklenen müjdeyi duyurdu.

Şahan Gökbakar “Geliyor Gelmekte Olan…”

Komedyen Şahan Gökbakar, kişisel resmi instagram hesabı üzerinden sevenleri ve takipçilerine bir paylaşım yaptı ve bu paylaşımında kendi kaleme almış olduğu filmi Recep İvedik serisinin yeni filmi için senaryo çalışmalarına başladığının haberini duyurdu. Bu film, Recep İvedik serisinin 7. filmi olacak.

Tüm zamanların sinema salonlarında en çok izlenen yerli filmleri arasında birinci sırayı koruyan ve tam 7 milyon 434 bin kişi izleyici oranı ile ” Recep İvedik 5 ”, ikinci sırada ise tam 7 milyon 369 bin kişi izleyici oranı ile ” Recep İvedik 4 ” filmleri yer alıyor. Recep İvedik serisinin en az izlenme oranına sahip olan filmi ise tam 3 milyon 326 bin kişi izleyicisi ile ” Recep İvedik 3 ” filmi sıralamada 29. sırada yer almaktadır.

Merakla beklenen Recep İvedik 7 filminin nerede çekileceği henüz netlik kazanmadı. Recep İvedik 7 fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz sayfamız güncellenecektir.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler