Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Yaşamaya Bak Can Kimdir? İnstagram Hesabı ve Gerçek Adı Ne?

Sen Yaşamaya Bak Can Kimdir? Netflix platformun da pazartesi günü izleyiciler ile buluşacak olan Sen Yaşamaya Bak filminin küçük Canı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bizde yakında başlayacak olan bu film de Can karakterine hayat veren oyuncu hakkında bir araştırma yaptık. Bir çok reklam filmi ve dizlerde daha önce de rol almış oyuncu hakkında topladığımız bilgileri yazımızda derledik.

Sen Yaşamaya Bak Can Kimdir?

Başrollerinde Aslı Enver ve Yargı dizisinin Ilgaz savcısı ile tanıdığımız Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı Sen Yaşamaya Bak dizisin de  Aslı Enver(Melisa)’nın oğlunu canlandıran Can’ın gerçek ismi Mert Ege Ak’tır. Dizide oynadığı Can karakteriyle izleyenlerin ilgisini çeken Mert Ege Ak kimdir? İşte detaylar..

Mert Ege Ak Kimdir?

Aslen Edirneli olan Mert Ege Ak, İstanbul doğumludur.  Oyuncu Çağan Ak’ın kardeşi olan Mert Ege Ak’ın ilk oyunculuk deneyimi Sen Yaşamaya Bak dizisi olacak. Youtube’da abisi Çağan Ak ile çektiği videolar ile beğeni topluyor.

Mert Ege Ak İnstagram Hesabı

Sen Yaşamana Bak dizisinin Can karakterini canlandıran Mert Ege Ak sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanmaktadır. İnstagram hesabında 20 Gönderisi, 43,1 Bin Takipçisi bulunmaktadır. Yaptığı paylaşımlar insanlar tarafından beğenilmektedir.

Mert Ege Ak resmi İnstagram hesabı: @mertegeakofficial

Sen Yaşamaya Bak Filmi Fragmanı İzle

Bekâr bir anne olan Melisa hastadır ve çok az ömrü kalmıştır. Bu kısa sürede hem fırtına gibi bir aşk yaşayıp hem de oğlu Can’ı emanet edebileceği bir adam bulabilecek mi?

Benzer İçerik: Star Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.