Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sihirli Annem 2. Sezon 11. Bölüm Full İzle (Exxen)

Sihirli Annem 2. Sezon 11. Bölüm Full İzle. Exxen platformunun sevilen dizisi Sihirli Annem yeni sezonu yeni bölümüyle 1 nisan da izleyiciler ile buluşacak. Sihirli Annem yayınlandığı günden beri Exxen üyeleri ve çocukları tarafından takip edilmeye devam ediliyor. Her bölümüyle insanları ekran başına kilitlemeyi başaran Sihirli Annem yeni kadrosuyla 2. sezonda izleyiciler ile buluşmak için sabırsızlanıyor.

Sihirli Annem 2. Sezon İzle

İlk olarak 2003 – 2005 yılları arasın da Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Sihirli Annem ilk bölümüyle izleyicilerden tam not almış artık adından söz ettirmeye başlamıştı. Kanal D ekranlarının artık en sevilen dizisi olan Sihirli Annem yeni bölümleri çocuklar ve Ebeveynler tarafından sevilerek izlenmeye başlandı. Oldukça sevilen dizi artık insanların dilinde dolaşmaya başlandı. Kanal D ekranların da 119 bölüm yayınlanan dizi daha sonra Star TV ekranlarına transfer olmuştur.
Yeni bölümleri Star TV de yayınlanmaya başlanan Sihirli Annem oyuncuları ve konusu ile kaldığı yerden devam etti. Star TV de 2006 yılında geçen Sihirli Annem 4 sezon 11 Nisan 2006 tarihinde ekrana gelen 131. bölümüyle sona erdi. 5 yıl aradan sonra 29 Nisan 2011’den itibaren tekrar Star TV’de yayımlanmaya başladı. 3 sezon daha yayımlandıktan sonra 10 Mart 2012 tarihinde yayımlanan 240. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etti.
2021 yılında Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen adlı dijital platformda kızının isteği üzerine tekrar Sihirli Annem ismiyle ve farklı oyuncularla baştan yayınlanmaya başlanan dizinin şuan Exxen de Sihirli Annem 2. Sezon 11. Bölümü 1 Nisan da izleyiciler ile buluşacak.
Daha fazla mesaj

Yolun Açık Olsun Filmi Full İzle

Sihirli Annem Oyuncuları

Dizinin kadrosun da Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Lale Başar, Nergis Kumbasar, Eylem Yıldız, Hande Katipoğlu, Bülent Seyran, Eylül Ugan, Nisa Sofiya Aksongur gibi isimler yer alıyor.

Sihirli Annem 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı İzle

Sihirli Annem de Sadık çocuklarıyla sıradan bir yaşam sürmektedir. Sadık’ın hayatı Betüş’le tanışmasıyla hiç tahmin edemeyeceği bir şekilde değişir. Sadık ve çocukların Betüş hakkında bilmediği bir sır vardır. Betüş hem insan, hem de bir peridir.

Benzer İçerik: İlginç Bazı Olaylar 2. Sezon 5. Bölüm Full İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler