Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Star Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Star Dizisi Oyuncuları ve Kadrosu insanlar tarafında araştırılmaya başlandı. ”Bütün ışıklar üzerindeyken kimse seni göremez” sloganı ile izleyicisi ile buluşacak olan dizi de çok yakından tanıdığınız ünlü oyuncular ekranda yerlerini alacaklar. Konusu ile izleyicilere tarafından heyecanla beklenen dizi hakkın yaptığımız araştırmada dizi hakkında ulaştığımız bilgilileri yazımızda derledik.

Star Dizisi Konusu Nedir?

Star dizisi bir seri katil hikayesi olacak. Gündüzleri oyunculuk ile ilgilenen Yasemin geceleri bir seri katile dönüşerek  kadınlara ve hayvanlara zarar veren acımasız insanları öldürecek. Ülkemizdeki kadın cinayetleri ve hayvanlara yapılan işkenceleri konu alan dizide bir nevi bu işkenceleri yapan ver serbest kalan insanları cezalandıran Yasemin kendi adaletini kendisi sağlayacak.

Star Dizisi Oyuncuları Kimler?

Star Dizisinin yapımcılığını BKM Film, senaryosunu ise Hakan Bonomo üstleniyor. Star Dizisi başrol oyuncuları ise Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu olacak.

Yargı dizisinde Ceylin karakteri ile 2022’ya damga vurmayı başaran Pınar Deniz Mayıs ayında Yargı dizisinin ilk sezonun tamamlanasından sonra Star dizisi çekimlerine yoğunlaşacak. Pınar Deniz dizi de hem bir oyuncu hem de bir seri katile hayat verecek.

2022’nin başarılı oyuncularından olan Uraz Kaygılaroğlu Üç Kuruş dizisinin final yapmasından sonra Star dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler