Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Survivor All Star 64. Bölüm Full İzle [Kim Elendi]

TV8 kanalında yayınlanan Survivor All Star 64. Bölüm Full İzle. Hafta içi her gün izleyenleri ekran başına kilitleyen Survivor All Star bugün 64. Bölümü ile izleyenler ile buluşacak. Reyting rekorları kırmaya devam eden Survivor All Star bugün yine izleyicilerin merakla beklediği bir bölümle daha geliyor. Survivor All Star 64. Bölümü fragmanı yayınlanmasıyla birlikte insanlar tarafından araştırılmaya başlanan Survivor All Star da bugün neler yaşanacak sabırsızlıkla bekliyoruz.

Survivor All Star 64. Bölüm İzle

Hafta içi her gün 20:00 da TV8 ekranların da başlayan Survivor All Star yarışmasında yaşanan elenme krizi adada tartışmalara yol açmaya devam ediyor. Dün yayınlanan 63. bölüm de 1. aday Evrim 2. aday Hikmet 3. aday ise oylamada 7 oy alarak Gökhan olmuştu. 4. kişiyi ise performans birincisi Berkan, Yasin’in ismini vererek söyledi. Eleme potasına giren Evrim bu duruma çok üzülmüş göz yaşlarını tutamamıştı.

Survivor All Star eleme tartışması bugüne taşınmış adada gerginlik çıkmıştı. Seda ile elme potasına giren Yasin arasındaki tartışma izleyenleri şok etti. Bugün yapılacak ödül oyunundan sonra adaya veda edecek isim belli olacak. Acun Ilıcalı tarafından oylama sonuçları Survivor All Star 64. Bölüm de ekranlarda olacak. Bu bölüm de tartışmalar kavgalar tümüyle izleyicilerle olacak.

Survivor Kim Elendi?

Gönüllüler takımın da eleme potasına giren Evrim, Gökhan, Yasin ve Hikmetten birisi bugün oylama sonucunda adaya veda edecek. Dün Acun Ilıcalı tarafından açılan oylama mesajlarında bugün en az destek mesajı alan yarışmaya veda edecek. Dün yayınlanan bölümde eleme potasına giren yarışmacıların konuşmalarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

İlk aday olarak eleme potasına giren Evrim yaptığı konuşmada ”Kaçıncı kez aday olduğumu saymadım yada sayamadım bilmiyorum ama birçok kez burada aday olacağım çünkü yapacağım çok şey var. Bu zaman kadar bir çok kişiyi eledim daha birçok kişiyi elemem gerekiyor bunu fark ettim. Şöyle söyleyeyim Survivor da evet performansı iyi olan her zaman bir adım öndedir ama ben Survivor da her zaman her şeyin performans olmadığını gösteren bir yarışmacıyım, performansım ortada yokken bile be yarışmada tutunmayı başardım” dedi.

Yapılan sms oylaması sonucunda Survivora veda eden isim Yasin oluyor.

Survivor All Star Yarışmacıları Kimler

Ünlüler Takımı: Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Birsen Bekgöz, Çağan Atakan Arslan, Elif Gören, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım, Bora Edin, Gizem Memiç, Parviz Abdullayev, Aşkım Burçe Tunay

Gönüllüler Takımı: Anıl Berk Baki, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Berna Keklikler, Evrim Keklik, Gizem Kerimoğlu, Gökhan Keser, Hikmet Tuğsuz, Nisa Bölükbaşı, Ogeday Girişken, Seda Ocak, Sude Burcu, Yasin Obuz, Ayşe Yüksel, Yağmur Banda

Survivor All Star 64. Bölüm Fragmanı İzle

İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2022’nin bu yılki yarışmacı kadrosu nefesleri kesiyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Mart Çarşamba Puanları [İsmail Keskin]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler