Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Süslü Korkulukta Ayrılık Haberi, Alina Boz Süslü Korkuluk’tan Neden Ayrıldı?

2022 başların da Süslü Korkuluk dizisi hakkın da bir çok haber çıkmış dizinin ne zaman başlayacağı oyuncu kadroları merak edilmeye başlanmıştı. Dizi de Çağatay Ulusoy ismini duyanlar ne zaman hangi kanal da yayınlanacağını araştırmaya başlamışlardı. Yılan hikayesine dönen dizi de gelen ayrılık haberi geldi, Alina Boz Süslü Korkuluk’tan Neden Ayrıldı? işte detaylar…

Süslü Korkuluk Dizisinin Konusu Nedir?

Süslü Korkuluk kitaptan mı uyarlama, kimin eseri soruları öne çıktı. Ancak Süslü Korkuluk’un senaristi ve kitap uyarlaması olup olmadığı henüz belli olmadı.

Süslü Korkuluk dizisinde gelinlik dikimi de yapan bir modacının, gelinlik diktiği bir kadına olan aşkı konu alınacak. Ulusoy hikâyede dedesi ölünce hep utandığı babasını İstanbul’a getiriyor. Babasına bir bakıcı tutuluyor.

Alina Boz Süslü Korkuluk’tan Neden Ayrıldı?

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Süslü Korkuluk dizisinde kadın başrol için Alina Boz’la anlaşılmıştı. Dün ortaya atılan Alina Boz’un projeden ayrıldığı iddiası da birkaç saat içinde gerçekliğe kavuştu.

Herkes Alina Boz’un son anda projeden neden ayrıldığını merak ediyor. Alina Boz, diziyle ilgili olarak söylenen “Çağatay Ulusoy özellikle onunla oynamak istedi” cümlesinden rahatsız oldu ve projeden ayrılmaya karar verdi. Eğer bu iddia doğruysa yeni bir tartışma yaratacaktır. Bu arada Salih Bademci’nin de dizinin ekibine katılması bomba gibi bir kadronun oluştuğuna işaret ediyor. Geçen yıl rol aldığı Kulüp ve Yalancı dizileriyle kariyerinin en büyük çıkışını yapan Bademci’nin Süslü Korkuluk da Dimitri karakterini canlandıracağı söyleniyor.

Önce, TV8’de yayınlanacağı duyurulan dizi daha sonra Netflix tarafından satın alındı. 2 milyon lirayı bulan bölümlerinin televizyon kanalları için çok yüksek olması nedeniyle Süslü Korkuluk, televizyon kanalları yerine Netflix tarafından alındı.

Benzer İçerik: Masumlar Apartmanı Son Bölüm Reytingiyle Çok Şaşırttı

 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler