Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Teşkilat 40. Bölüm Full İzle TRT1

Teşkilat 40. Bölüm Full İzle. Hafta sonu Pazar günü yeni bölümüyle sizlerle. Oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyenlerden tam not alan Teşkilat 40. Bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. Dün yayınlanan yeni bölümde izleyiciler dizi de neler oldu araştırmaya başladılar. Bir suç, polise dizisi olan Teşkilat 40. Bölüm hakkında bizde bir araştırma yaptık.

Teşkilat 40. Bölüm İzle

Ekip, Mete Başkan’ı hayatta tutabilmek için büyük bir cenderenin içinden çıkmak zorundadır. Ekibin vatan toprağına dönmesi için tüm birimler seferber olurken, ekip üyelerinin ise tek bir hedefi vardır: İntikam! Büyük operasyon başlar ancak operasyonun her aşamasında ekip üyeleri kendi duyguları ile yüzleşmek durumunda kalır. Mete Başkan’a verdikleri şeref sözünü tutabilmek için verdikleri mücadele ekip üyeleri hayatlarını ortaya koymaktan çekinmeyecektir.

Bu bölüm de ekip Mete Başkanın intikamını almak için operasyonlarına devam edecek. Hakkı dayının oğlu Barış ekibe katılacak. Serdar ve Zehra Yıldırımı iyice köşeye sıkıştıracak diğer yandan Yıldırım Mete başkanın ölümden sonra yerine geçen Halit başkanı öldürme planları yapacak. Bunu öğrenen Tövbekar ekiple birlikte yeni planlar yapacak. Önümüzdeki bölümlerde babasının intikamını almak isteyen Ceren, Yıldırımın sonunu getirecek.

Teşkilat Oyuncuları

Teşkilat’ta Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya, Tuncer Salman, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Nil Günal, Feray Darıcı, Mustafa Açılan, Bülent Bilgiç, Mehmet Ergenç, Hilal Öztunca, Lara Domaç ve Hakan Boyav ve Yavuz Bingöl rol alıyor. Teşkilat’ın yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Burak Arlıel ve Burak Müjdeci oturuyor.

Nihat Altınkaya – HULKİ

Serdar Yeğin – UZAY

Ahmet Uğur Say – GÜRCAN

Yavuz Bingöl – ADEM

Turgut Tunçalp – HALİT

Gürkan Uygun – YILDIRIM

Hakan Boyav – TÖVBEKAR

Deniz Baysal Yurtçu – ZEHRA

Ezgi Eyüboğlu – CEREN

Tuncer Salman – HAKKI

Ezgi Şener – PINAR

Teşkilat 40. Bölüm Fragmanı İzle

Benzer İçerik: The Batman İzle Türkçe Altyazılı ve Dublaj İzle 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler