Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

The Adam Project Full İzle – Netflix Filmi (2022)

Netflix Filmi The Adam Project Full İzle. Türkiye de film severler ile buluşan 2022 yapımı The Adam Project filmi Netflix de yayınlandığı tarihten bu yana oldukça ilgi gören filmler arasına girmeyi başardı. Oyuncu kadrosu ve konusuyla insan da değişik duygular hissettiren filmin konusu hakkında insanlar araştırmaya yapmaya başladı. Bizde bu yazımızda The Adam Project konusu hakkın yaptığımız araştırmalar sonucunda ulaştığımız bilgileri paylaşacağız.

The Adam Project İzle Netflix

Zaman yolcuğuna çıkan kahramanımız bir kaza sonrası kendini çocukluk yıllarında bulur. Annesi ve kendi çocukluğuyla tanışan kahramanımız zaman da yolculuk yapan diğer insanlar tarafından ortadan kaldırılmak istenir. Kendi çocukluğuyla arkadaş olarak bu işin üstesinden beraber gelmek isteyen kahramanımız zaman yolculuğunu icat eden Profesör babasını yaşadığı yıla 2018’e döner.

2018’e yolculuk yapan kahramanlarımız bir babalarını bir Üniversite de ders anlatırken bulurlar. Babaları tarafından hemen tanınan bu iki kahramanımız başlarına gelen olayları anlatır ve macera başlar. Babanın zaman yolculuğunu icat etmek için çalıştığı şirkete giden kahramanlarımızı bir sürpriz beklemektedir. Şirketin sahibi bu makineyi ortadan kaldırtmak istemez ve kahramanlarımızla bir savaşa girerler en sonun da kazanan ve zaman makinesinin cipini el geçirerek onu saf dışı bırakmayı başarırlar.

Bulunduğu dönemde çocuklarına çok zaman ayırmayan baba ise pişmandır. Çocukları ile en çok yapmak istediği Beyzbolu oynamak için eline fırsat geçmiştir. 3 kahramanımız filmin sonunda bu oyunu oynarlar ama artık zaman gelmiştir çalılıkların arasına kaçan topu bulmaya giden baba döndüğünde oğullarını bulamaz onlar bulundukları zamana geri dönmüştür.

The Adam Project Oyuncuları

Filmin yönetmenliğini Shawn Levy üstlenirken, senaryosunu Jonathan Tropper, T.S Nowlin ve Jennifer Flackett kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds, Walker Scobell, Mark Ruffalo, Jennifer Garner, Catherine Keener ve Zoe Saldaña gibi isimler yer alıyor.

The Adam Project Fragmanı İzle

Benzer İçerik: Kara Yengeç Filmi Full İzle (2022) – Netflix

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler