Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Turning Red – Kırmızı Türkçe Dublaj Full izle (Animasyon Filmi)

Turning Red – Kırmızı animasyon filmini izlemek isteyenler araştırmaya başladı. Turning Red – Kırmızı vizyonlarda yerini aldı. Sinemada vizyonlara giren Turning Red – Kırmızı yoğun ilgi görüyor.

Turning Red – Kırmızı Animasyon izle

Ailenizle izleyebileceğiniz 2022 yapımı bir animasyon filmi olan Turning Red – Kırmızı tek parça izlemek isteyenler araştırmaya başladı.

Sinemada ailecek izleyebileceğiniz animasyon filmi izleyicileri ile buluştu.

Turning Red – Kırmızı Animasyon Vizyonda

11 Mart’tan itibaren Disney+’ta yayınlayın Disney ve Pixar’ın “Turning Red”, annesinin sorumluluk sahibi kızı olarak kalmak ve ergenliğin kaosu arasında kalan kendine güvenen, salak 13 yaşındaki Mei Lee’yi (Rosalie Chiang’ın sesi) tanıtıyor. Biraz zorba olmasa da koruyucu annesi Ming (Sandra Oh’un sesi), kızından asla uzak değildir – genç için talihsiz bir gerçektir. Ve sanki ilgi alanlarında, ilişkilerinde ve vücudundaki değişiklikler yeterli değilmiş gibi, ne zaman çok heyecanlansa (ki bu neredeyse HER ZAMAN), dev bir kırmızı pandaya “kaşıyor”! Oscar® ödüllü Domee Shi (Pixar kısa filmi “Bao”) tarafından yönetilen ve yapımcılığını Lindsey Collins’in yaptığı Turning Red, 11 Mart 2022’de vizyona girecek.

Turning Red – Kırmızı Fragmanı İzle

1/5 - (1 vote)
1 yorum
  1. Başar diyor

    Yeni çıktı ondan izliyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.