Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Üç Kız Kardeş 6. Bölüm Full İzle

Üç Kız Kardeş 6. Bölüm Full İzle. Kanal D ekranların da hafta salı günün izleyiciler ile buluşan Üç Kız Kardeş dizisi oyuncuları ve konusuyla izleyiciler tarafından sevilerek izlenmeye başladı. İclal Aydının çok satan romanından uyarlama olan dizinin geçtiğimiz 5 bölümü izleyen insanlardan tam not almayı başardı. Merakla beklenen Üç Kız Kardeş 6. Bölüm 29 Mart 2022 tarihinde sizlerle olacak.

Üç Kız Kardeş 6. Bölüm İzle

Üç Kız Kardeş dizisi 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Diziyi takip eden insanlar neler olacağı hakkında internet üzerinde ve sosyal medya da araştırma yapmaya başladı. Bizde bu yazımızda Üç Kız Kardeş 6. Bölüm de neler olacağı hakkında yapılan yorumları hazırladık.

Bu bölüm de Türkan, Mine ve Somer’in çocuk beklediğini öğrenecek. Bu haberi öğrendikten sonra Türkan her şeyi göze alıp baba evine dönmek isteyecek fakat babasının Somer’in ailesinden borç almış olması Türkan’a engel olacak. Yaşadığı bunalım sonrası Türkan fenalaşacak hastaneye kaldırıldığında ise Türkan’ın aslında hamile olduğu ortaya çıkacak. Türkan’ın çocuğu olacağını duyan iki aile de çok sevinecek.

Türkan artık Somer’i istemese de bebeği çok isteyecek. Somer ise annesine rest çekecek parasız bir şekilde Mineyle kalacak. Mine bebeğini düşürecek ve bunu Somer’den saklayacak. Yaşananlardan sonra Somer Minenin gerçek yüzünü görecek. Böylece Somer Türkan’ın kıymetini daha iyi anlamaya başlayacak. Fatih parayı alsa da kızları rahat bırakmayacak Derya da Fatih’in asıl amacını öğrenecek.

Üç Kız Kardeş Oyuncuları

Üç Kız Kardeş dizisinde oynayan oyuncular izleyiciler tarafından merak ediliyor. Özellikle Rüçhan karakteriyle oynayan oyuncu internet üzerinde araştırılmaya başlandı. Hayat verdiği rolünü çok iyi yerine getiren Rüçhan hanımı canlandıran oyuncunun gerçek adı Veda Yurtsever İpek’dir. 

Dizi de Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Mert Özcan, Ece Baliç gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Üç Kız Kardeş 6. Bölüm Fragmanı İzle

Türkan ve Somer odada kilitli kalınca olanlar olur. Türkan yakınlaşmak için bunu fırsata çevirmeye kararlıdır. Öte yandan Sadık’ın rahatsızlığı hiç istemese de Nesrin’in kulağına gider. Dönüş ve Derya arasında da fırtınalar kopmaktadır. Türkan tam olayların istediği gibi gittiğini düşünürken büyük bir şok yaşar. Somer baba olacağını ağzından kaçırır. Türkan ne yapacak?

Benzer İçerik: Survivor 2022 All Star 57. Bölüm Full İzle 23 Mart 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler