Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Uysallar 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle (Netflix Dizi)

Uysallar 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle. Netflixin yeni yapımı Uysallar dizisi konusu ve oyuncuları ile merak ediliyordu. Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte izleyicilerin dikkatini çeken dizinin bu hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor. İki farklı hayat yaşayan bir ailenin yaşadığı olayları konu alan dizi de ilk bölümün de neler yaşanacak şimdiden insanlar tarafından araştırılmaya başlandı.

Uysallar 1. Bölüm İzle Netflix

Başrollerin de Öner Erkan, Uğur Yücel ve Haluk bilgine gibi usta oyuncuların yer aldığı Uysallar bu hafta 1. Sezon 1. Bölümü ile Netflix platformunda üyeleriyle buluşacak. Konusu ve karakterleriyle insanların dikkatini çekmeyi başaran Uysallar dizisi çok yakında Netflix de yayın hayatına başlayacak. Üyeler tarafından heyecanla beklenen Uysallar 1. Sezon 1. Bölüm şimdiden ilgi göremeye başladı.

İstanbul’un kenar mahallelerinde yükselen plaza, rezidanslarında geçen, üst orta sınıf mimar Oktay Uysal’ın ve onun geniş sayılabilecek ailesinin kim olduğunu sorgulama ve uyanış hikayesidir. Uysal ailesi ideal bir aile gibi gözüksede, ancak her birinin birbirinden sakladığı başka bir hayatları vardır. Aile de yaşayan bireyler birbirlerinden habersiz, hayal ettikleri hayatları yaşarken, onların komik ve karanlık yanlarıyla tanışacağız.

Uysallar Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak

Netflix üyeleri tarafından en çok merak edilen konu başlıklarından biri de Uysallar dizinin ne zaman hangi gün yayınlanacağı. Netflix yayınladığı tanıtım fragmanı ile dizinin ne zaman yayınlanacağının da tarihini verdi.

Uysallar dizisi 30 Mart 2022 Çarşamba günün yayınlanacak. Üyeler Uysallar 1. Sezon 1. Bölümü haftaya bugün izleyebilecekler. Üye olmayanlar ise bu diziyi Netflix platformuna üye olarak aylık ücreti: Temel Plan: 26.99 TL. Standart Plan: 40.99 TL. Özel Plan: 54.99 TL ücret karşılığın da diledikleri yerde istedikleri zaman Netflix uygulamasından izleyebilecekler.

Uysallar 1. Sezon Fragmanı İzle

Orta yaş bunalımına giren bir mimar, gizli bir punk hayatı yaşamaya başlarken ailesinin diğer fertleri de kendi kriz dolu hayatlarıyla boğuşurlar. Oktay Uysal’ın çekirdek ailesinde herkesin bir birinden gizlediği farklı bir hayatı vardır ve  herkes kim olduğunu sorgular.

Benzer İçerik: Uysallar Dizisi Oyuncuları Ve Konusu – Netflix (2022)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler