Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Uysallar Dizisi Oyuncuları ve Konusu – Netflix (2022)

Dünyanın en büyük digital platformu Netflix Türk yapımı film ve dizilere yatırımlarına devam ediyor. Son olarak yakın da ekranlarda yayınlanması beklenen Uysallar dizisinin fragmanını yayınlayan Netflix de insanlar tarafından dizinin oyuncu kadrosu ve konusu araştırılmaya başlandı. Dizi oyuncu kadrosuyla oldukça ses getirecek bir yapım olduğu belli oluyor. Bizde bu yazımızda dizi hakkında ulaştığımız bilgileri paylaşacağız.

Uysallar Dizisi Konusu

İstanbul’un keşfedilmemiş mahallelerinde yükselmeye devam eden plaza, rezidanslarında geçen, üst orta sınıf mimar Oktay Uysal’ın ve onun geniş sayılabilecek ailesinin kim olduğunu sorgulama ve uyanış hikâyesidir. Uysal ailesi ideal bir aile gibi gözükebilir, ancak her birinin birbirinden gizlediği ikili hayatları vardır.

Aile de yaşayan bireyler birbirlerinden habersiz, hayal ettikleri hayatları yaşarken, onların trajik, komik ve karanlık yanlarıyla tanışırız. Uysallar, arka planda İstanbul’un tanımlanamayan şehir görselliğinde izleyiciye alternatif bir aile hikayesi sunarken aynı zamanda Ben en son ne zaman mutluydum? diye sordurtacaktır.

Uysallar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hakan Günday’ın senaryosunu kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Onur Saylak yer alıyor. Başrollerini Öner Erkan, Songül Öden, Haluk Bilginer, Uğur Yücel’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Umut Yeşildağ, Nilay Yeral, Bilyana Jovanovska, Serkan Altunorak, İbrahim Selim, Nezaket Erden gibi isimler yer alıyor.

Uysallar Dizisi Nereden İzleyebilirim

Öner Erkan, Songül Öden, Haluk Bilginer gibi oyuncuların yer aldığı diziyi nereden izleyebilirim diye düşünen insanlar Netflix de yayınlanacak diziyi üye olarak tüm bölümlerini izleyebilirsiniz. Netflix aylık ücreti: Temel Plan: 26.99 TL. Standart Plan: 40.99 TL. Özel Plan: 54.99 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Uysallar Dizisi Fragmanı İzle

Orta yaş bunalımına giren bir mimar, gizli bir punk hayatı yaşamaya başlarken ailesinin diğer fertleri de kendi kriz dolu hayatlarıyla boğuşurlar. Oktay Uysal’ın çekirdek ailesinde herkesin bir birinden gizlediği farklı bir hayatı vardır ve  herkes kim olduğunu sorgular.

Benzer İçerik: Sen Yaşamaya Bak Filmi Full İzle Netflix

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler