Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yalnızım Mesut Bey 1. Sezon 8. Bölüm İzle

Yalnızım Mesut Bey 1. Sezon 8. Bölüm Full İzle Mesut Süre soruyor konuklar cevap veriyor. Bazen kahkaha bazen hüzün olduğu ama eğlence dolu bir program blutv ekranlarında sizlerle buluşuyor. Yalnızım Mesut Bey programını izlemek isteyenler arama motorlarında sürekli arayış içerisindeler. Blutv sayesinde dilediğiniz vakitte dilediğiniz yerde yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Yalnızım Mesut Bey 7. Bölüm İzle

Talk show dünyasında hemde mizah alanında kendine özgü ve öncü bir yol çizen, Mesut Süre ile yeni bir format sizlerle oluyor. Mesut Süre, yalnızlarla, yalnızlığı, yalnızlığın sebeplerini, yalnızlığın “sultanlık” mı yoksa “çaresizlik” mi olduğunu, konuklarının yalnızlıkları üzerinden -kendi tabiriyle- “ayı gibi güldürerek” irdeliyor. Eğlence dolu bir format ile ekranlara geliyor.

yalnizim-mesut-bey-7-bolum-full-izle
yalnizim-mesut-bey-8-bolum-full-izle

 

Yalnızım Mesut Bey Yeni Bölüm Yayınlandı Mı?

Her hafta ünsüz(!) üç isim Mesut’un sahnesine konuk oluyor. Karşısına üç yalnızı alan Mesut, yer yer çekimi izlemek için tiyatro salonunu doldurmuş seyircilerinin de katılımıyla, konuklarının yalnızlık temalı (örneğin başarısız flörtler, terkedilişler, aldatılmalar vb.) hikayelerini didik didik ediyor. izlenim rekorları kıran yeni formatı ile Blutv ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Yalnızım Mesut Bey 8. bölümünü blutv de bulabilirsiniz. iyi seyirler dileriz.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler